Wpis z mikrobloga

W ogóle chciałem pochwalić firmę #panek ze swojej strony. Jak była akcja gdzie oferują 1000 przejazdów w celu przywiezienia osób z granicy do ich miejsca docelowego to się zgłosiłem. Tego samego dnia wieczorem dostałem potwierdzenie że mogę wziąć udział w akcji więc od razu się zarejestrowałem.

Następnego dnia rano dostalem się do ich auta, nie spodziewałem się że są one w tak świetnym stanie. Trochę miałem kłopotów żeby to ogarnąć jako że mój pierwszy raz ( ͡~ ͜ʖ ͡°) ale się udało. Info żeby tankować na dawnym Statoilu no to sp9ko. Tylko że na 2-3 stacjach w Krakowie i do granicy zwyczajnie nie było benzyny ¯_(ツ)_/¯ telefon do nich i info ze mogę na obajtku. Po drodze udało się zatankować i dojechałem najpierw do Korczowej- lipa, do medyki - godzina stania i nic. To do przemyśla (swoją drogą zalowalem ze nie pojechałem jak chciałem pierwotnie do Krościenka ale już nieistotne). Na dworcu stałem 2-3 godziny i szukałem z PSP chętnych aż w końcu się udało. Wróciliśmy do Krakowa koło 21 czyli łącznie 12 godzin wyjazdu, 586km zrobionych, 7.5h za kierownicą 3.5h czekania ale czuję się dobrze człowiek!
Jedyny problem jaki miałem to zamknięcie i otwarcie auta przy granicy bo mimo że Polska sieć to zrobiło się 3G i nie byłem w stanie się połączyć przez ok 10 min z autem ale mała przeszkodą:)
Panek zwrócił pełna kwotę i jeszcze mi podziękował!
Myślę że warto ich docenić bo wiem że kwota która wyszła to nie jest koszt przejazdu ale jeśli nawet średnio byłoby to 300ziko za paliwo to sam Panek przekazał tone cebulionow. W sumie przy cenie cebuli 5zl za kg to tak jakby 6 ton cebuli! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Poniżej screen że #takbylo

#ukraina
Zablokowanekonto - W ogóle chciałem pochwalić firmę #panek ze swojej strony. Jak była...

źródło: comment_1646841728oV0Bh6gGbTxl3OWTI9M1Ef.jpg

Pobierz