Wpis z mikrobloga

#csiwykop potrzebuje pomocy

W okolicy granicy kręci się "wolontariusz", szumnie robi akcje na FB zbierając $$ na "dzieci którym pomaga", wczoraj pożyczyłem mu telefon, bo musiał pilnie zadzwonić oczywiście w szczytnym celu, z telefonem przepadł, numer zablokowałem. Na FB coraz więcej komentarzy o jego działalności...m.in. zamawia transport/towar na lipne faktury

Co ciekawe na FB prawdziwe zdjęcia..
https://www.facebook.com/aneta.hoszko
Może ktoś go kojarzy z #rzeszow? "Prowadzi" jakieś szkolenia kierowców "Do celu" na paderewskiego, ale to też wygląda szemranie

#wojna #ukraina #rosja
  • 18
@Alsedar: nie wiem czy to schizofrenia jakaś czy gość zdaje sobie sprawe co robi, podaje swoje prawdziwe dane...

co do ewentualnego wyłudzenia $$, wiem z komentarzy które to podejrzewają, ale telefon miał oddać " za pare chwil, wieczorem dzwonił że odwiezie i cisza.

zamówił transport na rachunek wojewody..
@nicspecjalnego: no jasne że najpierw trzeba zweryfikować. Najlepiej by było jakby gość był tak zaaferowany pomocą, że po 2 dniach bez spania po prostu wysiadł i taka drobnostka mu wyleciała z głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) widziałem już sporo takich akcji z kradzieżą paczek, lipnymi zbiórkami, jakieś rozmowy z messengera o pomocy w transporcie po przelaniu pieniędzy za paliwo i po tym cisza. Trzeba być ostrożnym, bo