Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się co zakupić do ogrania. Wybór pomiędzy: Far Cry 5 bądź Far Cry 6 lub Asasins Creed: Valhalla. Tak wiem że to są różne gry, ale co byście polecili. Dodam, że prawie wszystkie największe tytuły mam ograne.
#ps4
  • 6
Far Gry 5 jest znośne, na pewno lepszy gameplay i rozgrywka niż w 6, Assassin's Creed Valhalla to duży tytuł, ma dużo znaczników ale mniej niż w Origins lub Oddysey, i znacznie lepsze misje, moim zdaniem Vallhala jest najlepszym wyborem z tych 3 gier o ile lubisz klimat wikingów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Liskolak: w Valhalle nie grałem bo po Oddysey mam dość assassin's a szkoda bo bardzo lubiłem tą serię. A Far Cry 5 ma kozacką fabułę. Ja akurat zacząłem w nią grać w marcu 2020 jak pojawił się pierwszy pacjent covid w Polsce. Taka panika w sklepach, pustki na ulicach, te wszystkie plotki o zamykaniu miast, punkty kontrolne itp to wszystko tak się zgrało z tym apokaliptycznym klimatem gry że ja pierdziele.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Liskolak: Valhalla jak lubisz klimaty wikingów. Fabuła jest powtarzalna, nudziła mi się co kilka dni, ale przez wikingów jednak wracałem, żeby sobie zrobić jakiś szturm.