Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PapaSar:1) cobi robi kiepskie elementy - gorsze niż byle jaki chińczyk 2) ich instrukcje są również nie przemyślane 3) mini figurki wyglądają jak pokraki z horrory klasy D i 4 najważniejszy za promowanie wśród dzieci symboli totalitarnych reżimów niemiec nazistowski oraz sowieckiej rosji, powinno się zamknąć właściciela a firmę sprowadzić do parteru, a tak na koniec ich zestawy są tak po ludzku brzydkie ale to już kwestia smaku i gustu którego
@VVateuszMordawiecki: co do części to się nie wypowiadam bo nie mam zestawu z Cobi. Fakt figurki wyglądają jak kupa, ale jeżeli chodzi o pojazdy wojskowe jak dla mnie są zajebiste(LEGO gdyby wprowadziło taka serie to pewnie w tydzień wygryzloby Cobi z rynku). Zresztą zwróć uwagę na politykę LEGO kiedyś jak były zestawy western to były zajebiste ale zrezygnowali bo było za dużo broni xd
@VVateuszMordawiecki:
1) nie zauważyłem problemu a zacząłem znowu kupować cobi od 2017. Do tej pory miałem problem z jednym elementem: przód wartburga z serii youngtimer. Moim zdaniem jest o wiele lepiej niż te 20 lat temu bo wtedy serio była to jakość chińczyka, a teraz przy spadku jakości lego to są porównywalne

2) fakt, czasami człowiek się gubi

3) no cóż, kwestia gustu ale rozumiem. Teraz robię muzeum z pojazdami cobi