Wpis z mikrobloga

Duża, hiper, mega, procesor tysiąc, ultra aktualizacja!
Po zdecydowanie zbyt długim czasie dodałem przycisk "GENERUJ SZCZEGÓŁOWY RAPORT HTML".
Przy współpracy z doradcą podatkowym dodałem u góry opis i wyszczególniłem istotne z punktu widzenia skarbowego pola w zestawieniu transakcji.

Wiem, że kolory są piękne a "grafik płakał jak projektował" ale jeszcze będę to poprawiał.
Na dniach dodam jeszcze zestawienie transakcji walut wirtualnych( #kryptowaluty )
Ze względu na zawiłość wyliczeń dywidend zagranicznych z umowami o unikaniu podwójnego opodatkowania na razie też nie ma zestawienia dla dywidend. Niestety nie mam pomysłu na razie jak można to przedstawić w sensowny sposób.

Jeśli już skorzystaliście z mojej aplikacji lub po prostu chcecie wesprzeć mój projekt to zachęcam do wsparcia poprzez Paypal lub Patronite. Niestety BLIK jest jedynie możliwy przez Patronite bo inaczej musiał bym podać swój numer telefonu :D

PS. Na dniach będzie też nowy interfejs, który wygląda lepiej w wersji Mobilnej.
PS2. #xtb jak widać nie przesłało zgodnie z ich założeniami poprawionych raportów ale trzymam rękę na pulsie.
PS3. Dzisiaj mam cały dzień spotkań w pracy do późnego wieczora i nie będę w stanie odpisywać na wiadomości zbyt regularnie.

#kalkulatorgieldowy #gielda #podatki
Pobierz kalkulatorgieldowy - Duża, hiper, mega, procesor tysiąc, ultra aktualizacja!
Po zdec...
źródło: comment_16472465118uaFHIDPOfNhhD2duMtvMK.jpg
  • 4