Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak Wy, ale ja mam dosyć kompilacji #stopcham czy #polskiedrogi - gdzie większość to trąbienie i akcja której mi nawet nie chciało by się ZAPISAĆ, a co dopiero mówić o tym aby zgrać i wrzucać do internetu.
Dodatkowo nie ułatwia czekanie 30s na "akcję" okraszone nudą.

Polecę Wam kanał "Mobilek" ma kilka kompilacji, pojawiają się rzadko, ale jest to samo gęste. Same warte oglądania.
#motoryzacja #youtube
  • 15
Nie wiem jak Wy, ale ja mam dosyć kompilacji #stopcham czy #polskiedrogi - gdzie większość to trąbienie i akcja której mi nawet nie chciało by się ZAPISAĆ, a co dopiero mówić o tym aby zgrać i wrzucać do internetu.


@Evies1980: przecież te akcje to częściowo są stare nagrania wiec jak się skończą kompilacje "The best off" i nowy kanał nadrobi zaległości to będziesz miał to samo co na inn, czyli ronda
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Evies1980: RIKORD WIDJOO. I dzbany #!$%@? które mogłyby spokojnie uniknąć kolizji, ale mają pierwszeństwo i kamerkę więc walą w kogoś I #!$%@?... To trzeba mieć gwoździa w głowie, żeby nie próbować uniknąć kolizji za wszelką cenę, tylko walić bo 'ma się rację'

@OneMaanArmy: no nie wiem, nie powiedziałbym. Jakiś niewielki procent tego tutaj widziałem. Reszta zdebilenie sprawcy.
samo gęste, ale aż od 2018 roku. Wrzucając codziennie albo raz w tygodniu nie da się nie wypalić tematu. Ale skoro i tak się odsłony zgadzają, to każdy swoją widownię znajdzie.