Wpis z mikrobloga

@Kaczorra: teoretycznie tak, ale sprawdziłem w necie i ludzie polecają najpierw ograć Blue Shift, bo OF jest dużo bardziej rozbudowane, nowe bronie, nowi przeciwnicy itd. i BS wygląda miernie jak się gra w niego jako trzecią. A że fabularnie to nie ma znaczenia, bo to kompletnie oddzielne historie, to wolę ograć najpierw tą bardziej zbliżoną do oryginału, żeby mi nie zgrzytał brak pewnych rzeczy.
@Kaczorra: ważne, że w końcu zdecydowałam się nadrobić i nie żałuję (ʘʘ)

Chociaż trzeba przyznać, że 2 rozdziały mnie solidnie wykończyły - ten z elektrycznym wagonikiem - On the Rails (duh) i ten jeden długi na zewnątrz - Surface Tension. Ale Surface Tension mnie wykończył w trochę inny sposób - jest okropnie długi i nie czułem progresu. Wcześniej co jakiś czas się pojawiały napisy nowych rozdziałów i
@lenythenub: no nie, właśnie seria HL mnie ominęła, a że ostatnio jestem skazany na gry single, bo mój komputer niedomaga sieciowo, czytaj mam potworne lagi w jakimkolwiek multiplayerze mimo niskiego pingu (podejrzewam że karta sieciowa się uszkodziła), stwierdziłem że to dobry czas by w końcu ją nadrobić, szczególnie że grafika mnie nie boli (może dlatego, że od lat nie mam wystarczająco dobrego sprzętu żeby ograć AAA, nawet w GTA V nie
@lenythenub @Kaczorra: Ukończyłem Blue Shifta, czas gry niecałe 4 godziny, jakbym grał lepiej i się nie gubił pewnie byłoby krócej :P

Z minusów:
- Czas rozgrywki
- Ochroniarz rozwalający całą wyszkoloną armię z palcem w dupie. Niby była to też bolączka podstawki, ale przynajmniej ratował to zabieg fabularny


w BS czegoś takiego niestety nie ma
- Fabuła udająca, że rozmawiam z NPC-ami, mimo braku aktora głosowego.
- System przesuwania obiektów jest
no nie, właśnie seria HL mnie ominęła, a że ostatnio jestem skazany na gry single (...)


@MechanicznyTurek: więc seria HL to bardzo dobry wybór :). Grafika powinna Cię bez problemu puścić w HL2 i dodatkach - w końcu Source to silnik z 2004 roku, więc powinien pójść na dzisiejszym kalkulatorze ;). Ale pomimo wieku moim zdaniem (może nieco obiektywnym) nadal jest wizualnie bardzo efektowny, plus do tego genialny na swoje czasy
Kaczorra - > no nie, właśnie seria HL mnie ominęła, a że ostatnio jestem skazany na g...

źródło: comment_1647734729W173oTJIo52JY6R1k8no8w.jpg

Pobierz
@Kaczorra: haha, ale się rozpisałeś :D

Nie mówię, że Gordon to jakiś random, ale w dalszym ciągu podtrzymuję to co pisałem w spoilerze, bo nawet HEC nie chroni przed wszystkim - patrz martwi naukowcy na Xen.

Za OF się wezmę, ale nie wiem czy od razu, bo ten tydzień będę miał zawalony robotą - już nie ten wiek, że mogę siedzieć, grać i nic nie robić ( ͡~ ͜ʖ