Wpis z mikrobloga

Jeszcze jedno moje zdjęcie sowy jarzębatej wykonane 8.01.2022 w okolicy Krynek. W związku z zapadającym zmierzchem musiałem podbić czułość matrycy, ale chyba ostateczny efekt wyszedł całkiem niezły. Krytyka mile widziana. ;-)

Więcej zdjęć i krótka relacja z wypadu na sowę w tym wpisie na moim fotoblogu.

--
Jeśli spodobało Ci się to zdjęcie to zapraszam do obserwowania tagu #sedrosfoto i odwiedzenia mojego fotobloga, gdzie znajdziesz więcej moich zdjęć.

#fotografia #mojezdjecie #tworczoscwlasna #ptaki #ptakidrapiezne #sowa #sowajarzebata #podlasie #krynki #przyroda #natura #ornitologia
Pobierz sedros - Jeszcze jedno moje zdjęcie sowy jarzębatej wykonane 8.01.2022 w okolicy Kryn...
źródło: comment_1647419249EKFppLUAi05XSxrvmG1GOS.jpg
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mustafas00: O tej i jej lokalizacji to wszędzie trąbili. Nawet na portalach w stylu Onetu. To była sensacja ornitologiczna bo zazwyczaj u nas ich nie ma. Przeczytaj mój wpis na blogu - zostałem na wyjazd zaproszony przez kolegę, a na miejscu było kilkadziesiąt innych osób z takim sprzętem, że mój wyglądał bardzo biednie.
@sedros: Twój sprzęt wyglądał przy nich biednie? To ludzie musieli mieć naprawdę full profesjonalne sprzety. Co tam widziałeś ciekawego wśród sprzętu? Powiedz mi ludzie na tym zarabiają? Bo to chyba jedno z najdroższego hobby
@mustafas00: Mój znajomy miał Canona 5D ze stałką 600mm f/4 i żartował, że trochę mu wstyd bo ludzie mają najnowsze bezlusterkowce. Tak na oko oceniałbym średnią wartość sprzętu fotograficznego na jakieś 40k zł na osobę - tylko tyle bo kilku gagatków takich jak ja znacząco zaniżało średnią. Jeśli chodzi o zarabianie, to bardzo wątpię, żeby ktokolwiek z tych ludzi utrzymywał się z fotografii przyrodniczej - idę o zakład, że Ci wszyscy