Wpis z mikrobloga

@Aniulek88: mi się wydaje że Marika jest bezwzględna i wyrachowana - to jak potraktowała Olę świadczy że dla niej gra i eliminacja rywali jest kluczowa. Słowa o Elizie że chyba poleciała na Nowy Jork także o niej źle swiądczą.
Odnośnie Elizy różnica polega też na tym że dziewczyna jest dużo młodsza i wydaje się jej że jest wyjątkowa ze względu na wygląd i duże ego. Gdyby Eliza na zimno podchodziła np.
@kipman1: Elizie chyba tak na Michale zależy,bo wie,że Jay go lubi i nie chce się mu narazić.Przynajmniej tak mówi,bo może ma Michała gdzieś.Marika z kolei chyba zdaje sobie sprawę,że jest mało atrakcyjna i niekoniecznie wzbudza sympatię.Stąd te jej knucia,kombinacje. I gwałtowny start do nowego.Chciała od początku,wykorzystując,że dopiero wszedł,złapać go,żeby jakoś się okopać w pewnej parze.W dalszym poznaniu Marika wiele traci.Klaudia jest od niej sympatyczniejsza,a urodą są podobne.
@bubba222: Co tu dużo mówić - generalnie zgadzam się z tym co piszesz o Marice i Klaudii - ale w przypadku Elizy trudno powiedzieć jak jest - czy jej zależy na tym aby Michał został szczerze czy nie - na to pytanie nie poznamy odpowiedzi ale jak jest kwestia bez odpowiedzi to ja z góry nie zakładam u ludzi złych intencji. W przypadku Mariki mogę stwierdzić w kilku sytuacjach złe intencje,
ale zauważ że Michał żmijce nic nie zrobił to ona go przez cały czas zwodziła i wciągała w afery Marika Jj więc po co miała by się mścić
Myślę że ten immmunited nie poszedł by do Michała gdyby nie Jj
Tylko zagrała by bardziej wyrachowanie
Jeśli chodzi o Marikę to mogła się poczuć oszukana przeczuwała ze coś się świeci oni szli w zaparte do tego nikt jej nie uwierzył więc jakiś żal
@Aniulek88: A może Eliza wybrała po prostu przystojniejszego?...( ͡° ͜ʖ ͡°)Ok,uparła się na Jaya,no to chciała mu się przypodobać,dając immunitet Michałowi.
@kipman1: Elizy intencje jeszcze trudno wyczuć.Różnie może być,może np.przykleić się do takiego,do którego żadna,nawet nowa, raczej startować nie będzie chciała,więc będzie przez jakiś czas mieć pewną parę.Okaże się z czasem.
@bubba222: zgadza się okaże się z czasem - ja mam nadzieję że będzie się "działo" - strasznie powoli się rozkręca ten sezon. Może gdyby lajwy były jakieś dłuższe a nie godzinny materiał w pętli to można by było napisać coś więcej a tu zonk:)
PS: odnośnie Klaudii to bardzo mi się podobała jej postawa w rozmowie z Kamilem z bonusów, gdy niemal się pokłócili odnośnie Oli. Pierwszy raz tak wyraźnie u