Wpis z mikrobloga

Jay przeczytał Marikę kim jest i jaka jest już jakiś czas temu.
Zacytuję bo aż ciary mnie przeszły: "największa menda hotelu #!$%@? ma prawo do #!$%@? kogoś" - tak pięknie Marika podsumowała możliwość wyboru przez Jaya i Elizę. Jeśli Jay chce się zemścić na Marice za jej zachowanie i słowa które mu mówiła na osobności jak byli parą to ja to propsuję.
Dzisiaj małe plusiki lecą do Jaya i Elizy bo są jacyś i że ładnie wybrnęli z wyboru kto ma być nominowany oraz duży plus dla Klaudii, która jako jedyna przy stole powiedziała że głosowałaby na Elizę bo ma z nią mały kontakt oraz że otwarcie powiedziała że chce zostać w programie.
#hotelparadise
  • 13
@Opportunist: Wydaje mi się, że właśnie jednak całkiem zgrabnie wybrnęli. Gdyby sami wybrali trzy osoby, nawet jeśli użyli by przy tym dobrych argumentów zawsze znalazłby się ktoś kto miałby o to do nich mniej lub bardziej skrywane pretensje zwłaszcza, że jak podejrzewają nie odpadnie raczej cała trójka. Tymczasem oni zwyczajnie umywają od wszystkiego ręce. Pod pozorem "nie mogliśmy sami podjąć tej decyzji, bo była za ciężka, a poza tym kim jesteśmy
@Opportunist: No #!$%@? serio, momentami dramat jest xD Poza tym w związku z innymi obowiązkami dużo klepię w klawiaturę i potem tak już jest, że siłą przyzwyczajenia rozwlekam się na tysiąc słów, tylko po to by zobaczyć, że międzyczasie ktoś napisała w zasadzie coś podobnego tylko szybciej i zwięźlej (zob. post @bubba222) xD
Taki już mój los, przyzwyczaiłam się xD
@opioidowa: nadzieja w tym,że uczestnicy nie są idiotami.nikt nie wie,kto kogo wskazał,poza tym,ze niektórzy w gadce się przyznali.ale dokładnie głosów przecież nie liczyli.A w liście było,że mają wskazać trzy osoby,a nie głosowanie robić.Co by nie gadali,to oni wskazali,a nie grupa.
@bubba222: no kilkoro z nich już jak mówisz ujawniło na kogo głosowało, myślę, że to tylko kwestia czasu, aż jeszcze inni coś komuś sypną w zaufaniu - chociaż mogę się mylić. W sumie to chyba nie powiedzieli, że nie liczyli ich dokładnie chyba nigdzie? W sensie to bez znaczenia tak na prawdę, ale utrzymywali taka narrację, jak jakby każdy głos każdej osoby się liczył. Zwłaszcza że mówili coś o tym, że
@Seledynka123: Imo myślę gunwo im to da xD chociaż plan rozbicia trzech blondi rywalek Elizy jest dobry skoro Jaya wszyscy lubią to wystarczy umocnić pozycje Elizy zrobić jej wielka przemianę, ze to laski się na nią uwzięły, Wika stanie po jej stronie, przekabacą nowe laski i można iść do finału tylko trzeba utrzymać parę bo często pary się rozbijają przez zadania nie tylko rajskie.