Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: dzieki, przeoczylem ten wpis. Chcialbym kupic w tym roku S22 glownie dla aparatu i zastanawiam sie nad tymi dwoma modelami (ultra to ultra cegla). Normalnie bym bral S22 bo tanszy, bo mniejszy, bo ladowanie 45W w S22+ wcale nie dziala szybciej (WTF?) ale jezeli SOT w S22 bedzie zbyt niski to ten telefon nie ma sensu.
@Wygryw_z_wyboru: O dxomark od dawna wiadomo, że w ich testach lepiej wypadają producenci, którzy im zapłacili za "pomoc" przy rozwoju aparatów. Ich testy nie są kompletnie bezużyteczne, ale trzeba je brać z dużą rezerwą.
Fraza dxomark controversy w google rozjaśni ci sytuację.
@Wygryw_z_wyboru: Jeśli chodzi o baterię to nie ma się czego bać. Kiedy zacząłem użytkować s22u to myslałem, że ta bateria to jakiś nieśmieszny żart. Ale teraz po 3 tygodniach jest bardzo dobrze. Nie wiem jak wyglada jeśli chodzi o SOT, mam tylko obraz faktycznego użytkowania na co dzień.
@Wygryw_z_wyboru mam s22+, bateria dupy nie urywa. Nie testowałem go do granic, ale 2 razy go dziś podpinałem żeby czuć komfort że jest naładowany. S22 pod tym względem pewnie leży w takim razie, chociaż rozmiar fajny. Zrezygnowem swiadomie z ultra i dobrze, znajomy wziął i to takie bydle że szok xd . Ten plus juz jest naprawde spory. Poza tym tel bardzo fajny, choć szczerze mówiąc po 3 latach przesiadki z Xiaomi