Wpis z mikrobloga

@redemptor: trochę w #!$%@? lecą - nie używałem ich bo nie chciałem iść na skróty. Po przejściu singla dobiłem do 3 milionów ale pewnie w końcu dojdę do momentu gdzie zacznę wydawać kredyty i takie grindowanie by było pomocne
  • Odpowiedz
@Rupert_Kotwica: Nawet przed zmianami zarobki nie były jakieś gigantyczne biorąc pod uwagę, że kasę wydaje się także na kosztowny tuning, a masa aut kosztuje milion i więcej (w tym niektóre znacznie więcej od tych samych modeli z poprzednieh części).
  • Odpowiedz
@redemptor: no ja przez karierę przeleciałem oszczędzając na tuningu, te boty i tak są dosyć wolne. Na pewno grind jest powolny ale za 3 bańki to już mogę jedną czy dwie topfury kupić a nie chciałbym by po 2 tygodniach gry móc kupić pół sklepu. Nie zmienia to faktu że nie musieli aż tak ucinać możliwości grindowana, zwłaszcza że singlowy content szybko się kończy
  • Odpowiedz
@Rupert_Kotwica: Ja nie oczekuję żeby bardzo szybko można było prawie wszystko kupić (jak w niektórych Forzach), ale tu jest to pójście w przeciwną stronę i ekonomia w grze jest celowo zmieniana żeby położyć większy nacisk na mtxy. Zmniejszanie nagród żeby uniemożliwiać graczom skuteczne grindowanie nie byłoby fair nawet w grze f2p, a przecież mówimy o grze kosztującej trzy stówki.
  • Odpowiedz