Wpis z mikrobloga

No dobra, a teraz takie moje przemyślenie. Ciągle każdy gadał, że Marika itd, ciągle ją pokazywali jak to się dupa pali, a Kuby praktycznie wcale, chociaż jest nowy i powinien bardziej panikować. To po pierwsze, po drugie Dżej powiedział, że będzie grał i zaciągnie Marikę znowu do siebie, żeby ją wyrzucić - czyli jej nie typuje spośród tych trójki osób, bo ma realne szanse na odpadnięcie, więc plan #!$%@?. Czyli Kuba i ktokolwiek inny i Kuba leci, bo jest najkrócej. #hotelparadise
  • 26
@bubba222 ja to wiem,ale nie wiem co on sobie wyobraża i jaką przyjmie gadkę do niej. Najpierw wywali jej parę, potem ją będzie zwodził, a to tylko dlatego że nie chciało jej się za nim już latać. Nieźle zryty beret ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@agahej: Przeszło mi to przez myśl, zwłaszcza po tym jak powiedział, że chciałby na rajskim mieć okazję decydować i żeby dwie osoby stanęły za nim. Mało tego.... z tego wszystkiego mogą być niezłe dymy pomiędzy nim a Żmiją, bo Żmija już wyraźnie okazała swoje niezadowolenie w rozmowie z Wiktorią, sprzedając przy okazji Dżeja.... Może jednak będą krzywe akcje z ich udziałem. Ja na to czekam (ʘʘ)
@agahej: Gdyby tak było, że odpada Kuba to on wróci bo 5 kluczyk wraca. Kuba chyba nie odpadnie no chyba, że Marika będzie rozpaczać po jego odejściu i szybko go przywrócą do programu. Po drugie według mnie Marika jak zostanie bez pary bo odpadnie Kuba to będzie szukała gruntu u Sevaga. Mówiła na live do Kuby, że Sevag musi być w programie bo gdyby Kubie się odwidziało być w parze z
@Rosalinea po co myślałby, jak ją wywali na rajskim skoro teraz ma taką okazję. Dymy będą na pewno, tym bardziej że nie minęło 5 minut a Wiki wszystko sprzedała,teraz Wika powie Kapslowi ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie wiadomo kto będzie w tej trójce. Bo może być tak że Kuba i Marika zostaną a odpadnie ta 3 osoba, która potem wróci. Ważne jest ile osób będzie głosowało, czy wszyscy czy oprócz Elizy i Jaya, którzy wybrali osoby. Jeżeli wszyscy będą głosować to Eliza na pewno wybierze Marikę do opuszczenia hotelu. Jay może oddać głos na Kubę bo ma swój plan na Marikę, więc Jay odda swój głos na Kubę
@agahej: teraz ma okazję ją tylko wytypować wraz dwoma innymi uczestnikami, nie decyduje w pojedynkę, która z tych osób wyleci.

a zaufanie to Żmijka u niego szybko straci tym peplaniem za jego plecami.
@agahej: Dlatego ważne ile osób będzie głosować. Jeżeli bez Elizy i Jaya to Marika ma szansę się uchować i zostać w hotelu. Ja też obstawiam że wyleci albo Kuba albo Marika, ale wszystko jest tu możliwe.
@agahej: Ja tak właśnie typowałam, że będzie Kuba, Marika i Klaudia lub Karolina, ale kto ich tam wie?
Jay w rozmowie przyznał, że nie ufa Kubie. Żmijka nie lubi Mariki, więc te dwie osoby wydawały się dla mnie pewniakiem, ale po tych rozkminach Dżeja, trudno wyczuć co mu we łbie świta.
@Rosalinea: Nie wiadomo co siedzi w głowie Jaya. Jeżeli chce przeżyć wszystko w hotelu i chce mieć dwie ręce na swoim ramieniu na rajskim to może chwilę poczekać i pewnie jak wejdzie nowa laska do hotelu to może będzie walczyła o Jaya i podejdzie do niego na rajskim, więc będzie miał wybór.
@agahej: @Rosalinea: @Aldib:
Ej ja to się trochę na Dżeju zawiodłam w tym momencie. Do tej pory to był taki trochę przesiąknięty nastoletnim cierpieniem, ale mam takie wrażenie, że przynajmniej na początku raczej próbował trzymać się takiego wizerunku chłopaka, który ma jakieś zasady. Któremu niesmaczne są takie spiski i manipulacje. W pierwszych odcinak wyglądał na takiego typeczka, który co, jak co ale nie jest tu po to, żeby robić
@Rosalinea Karoliny może nie wytypować ze względu na Michała. Najbardziej pasuje Klaudia oprócz tamtej dwójki. Chyba że będzie taki zdesperowany żeby wywalić Kubę że da Kapsla i Wike xd
@agahej: To też jest jakiś plan, żeby dać mocne dwie osoby, na które nikt nie zagłosuje i zostanie jako trzeci Kuba do wywalenia. Ale jeżeli zapewniają, że to nie oni wybrali te osoby tylko pozostali mieszkańcy to wszystko wskazuje na to, że będzie to Marika, Kuba moze Klaudia. Na Karolinę głosu nie dadzą bo to partnerka Michała przyjaciela, więc jak odpadnie Karolina to Michał jest singlem.
@Rosalinea: Chyba okazuje się, że byłaś zdecydowanie bliżej prawdy! Może być, że faktycznie przejrzałaś typa.
Choć jakiś kawałek mnie wciąż chce wierzyć, że uderzy łbem w jakąś drewnianą belkę może i mu się z powrotem klepki poprzestawiają xD No głębokie rozczarowanie.