Wpis z mikrobloga

@bober234: ryzyk fizyk, nie wiadomo co będzie dalej. Na chwilę obecną giełda wycenia raczej w miarę szybkie zakończenie wojny ale co się stanie tego nikt nie wie (na pewno nie my, może tylko decydenci). Promo to było poniżej 10 - analiza wsteczna zawsze skuteczna :)
@bober234:
Na dwoje babka wróżyła ale ja jestem pozytywnie nastawiony. Ja wszedłem grubiej po 11 i 12, ale wcześniej miałem koło 20 średnią xD
Ale moim zdaniem to póki co giełda trochę dramatyzuje, ale to trzeba zobaczył wyniki. Odpada na razie rynek Ukraiński, ale Białoruś i Rosja dalej przecież działa i zarząd mówi, że zabezpieczone są te transakcje w dużej części, także nie powinno być jakiś strat w związku z wojną
@Tytyka:
uwielbiam takich specjalistów piszących o nierealnych poziomach na spółkach. Niby nigdy nic im nie spełni, a zapytani oczywiscie mają cały portfel w akcjach, tylko sobie piszą pierdy w internecie typu:
"Hehe, no wiecie - kupię CDR po 10 zł"
albo
"Koszyczek nastawiony na 10 USD na MSFT"
@Blitzkrung 3 miesiące jak asbis latał powyżej 20 pisałem, że po 10 zaczynam dobierać, a po 5 ładuje po same kukłę. 10zl nikt mi nie wierzył, że będzie, a było, to i 5zl będzie. A to że odbija 50% po spadku ponad 50% od szczytu? Korekta