Wpis z mikrobloga

@michoopro: Zrobiłem zapytanie w #orange o numer IMEI tego telefonu, odpisali że nie mają wpisu z takim numerem, tym bardziej mnie to dziwi. A czy gdyby to była chińska wersja mogłaby mieć problem z jedną siecią tj. #orange ? Słynne pasmo B20, którego nie miały chińskie Xiaomi ale to raczej dotyczyło tylko LTE.
@michoopro: nie masz żadnych powiadomień dotyczących sim locka? Na liście aplikacji masz aplikacje od kart SIM (SIMteligent się to chyba nazywało w Orange, ewentualnie po prostu "usługi SIM")? Dziwna sytuacja, zapytaj w salonie plusa, może ci coś powiedzą na ten temat.
@Mikiedbp good point, coś jest nie tak że slotem 1, bo teraz mi już żadna karta nie śmiga, a na slot2 jest ok, choć Orange już nie sprawdzę bo dałem ojcu w telefonie zastępczym, ale przypuszczam że musiało być coś z tym SIM1
@SPRAWDZANIE_IP a nie jest tak że na przykład LTE działa wolniej na drugim SIM, kojarzę że coś takiego było, że maksymalne prędkości było tylko na SIM1 a ten drugi to był taki głównie do dzwonienia i nic poza tym, podobnie jak dużo ludzi łapie się na tym że mając dwie karty dual sim je w danej chwili tylko jedna jest aktywna, a w czasie rozmowy ten drugi numer jest poza zasięgiem