Wpis z mikrobloga

Coś tu ludzie gadają o jednoczeniu się z narodem ukraińskim. Ja mam się bratać z kimś kto jest UCZONY W SZKOLE że Stepan Bandera jest bohaterem narodowym?! Pogadajcie z wnukami ludzi którzy zostali wymordowani na Wołyniu, oni na pewno będą zachwyceni tym pomysłem jednoczenia.
Wy sobie w ogóle zdajecie sprawę że gdyby HIPOTETYCZNIE Polska nie była w NATO i została zaatakowana przez kacapów za czasów Janukowycza to nikt by na Ukrainę nie uciekł bo mielibyśmy zamknięte granice? I co najlepsze nikt by Polaków nie żałował! Nie byłoby żadnej pomocy z ich strony. Bekę mam z was ludzie, chociaż to trochę śmiech przez łzy... #ukraina
  • 16
@Pogromca_pedryli: zabijanie losowych cywili dlatego, że inni ludzie z ich narodowości zabili polskich cywili dla mnie brzmi tak samo bandycko. Robienie tego w odwecie ni #!$%@? dla mnie nie zmienia postrzegania takich działań.
@CiociaCBD mnie obchodzi. No jasne, zapomnijmy o historii bo jest mało ważna. Tylko gdzie jest granica? Jak wczoraj ci naplułem w ryj, to za tydzień mnie zaprosisz na obiad? Przecież to już było. Tu nie chodzi tylko o Banderę ale o jego postrzeganie wśród Ukraińców. Jeżeli go traktują jak bohatera to powinni omijać Polskę szerokim łukiem. Mają tyle fascynujących kierunków do lepszego życia.