Wpis z mikrobloga

@Buhaj-47: Veldman to typowy Chińczyk :) odradzał bym montaż baterii podtynkowej :) bateria marnej jakości i niezawodności, pomalowana proszkowo co spowoduję iż może być porysowana przed skończeniem łazienki :) jeśli bateria podtynkowa to warto dołożyć… jeśli zwykła to wymienisz za 3-5 lat :)
jeśli bateria podtynkowa to warto dołożyć


@marcin-el-mops: ale przecież one są montowane w boxach, gdzie masz dostęp do głowicy - nic więcej tam się nie zepsuje, bo reszta to Twoje rurki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@leesiuu: częściej psuje się przełącznik słuchawka/deszczownia często w tych tańszych awaria elementu w środku powoduje zalanie ściany jeśli box niebył dobrze uszczelniony. Co do niezawodności to kilka takich baterii wymieniłem ze względu na brak części :) wymieniałem za to kilka wkładów do "lepszych" baterii i tam nie było problemu z samą wymianą jak i częściami
@Buhaj-47: Mam właśnie ten zestaw Tresa, który podlinkowałeś i sprawuje się bardzo dobrze. Mam wersję chrom, nie czarną (podlinkowałeś czarną), ale znajomy ma w kolorze białym i też sprawuje się ok.
Z minusów: długi czas oczekiwania na dostawę, deszczownica jak masz twardą wodę to szybko zachodzi kamieniem i niewygodnie się ją czyści, w dodatku ten kamień zastyga i wygląda to jak jakieś "czopy", serio. Podobnie z uchwytem na słuchawkę - też