Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty Jakiś miesiąc temu dość poważnie zacząłem farmic na Cronos. Impulsem było to, ze crypto.com mocno rozpycha się na rynku. Uważam, ze na poważnie rzucają rękawice binance i chcą od nich przejąć rynek, wiec o swoje farmy będą dbali. Farmie tutaj: https://mm.finance/farms początkowo MMF-CRO, potem część zysków w SKY-CRO. W sumie zysk w $ okolo 100%, zysk w cro jeszcze wyższy, bo cro w tym okresie spadło wiec mam ich więcej, przy czy bardziej mi zależy na zysku w cro, bo tego wynalazka chce potrzymać na dłużej, obstawiając, ze crypto.com urwie kawal rynku od binance. Jest jednak ostrzezenie, gdyby ktoś chciał tu farmic- natywny token farmy, kiedy zacząłem kosztował 0.43$, teraz doszedł do ok 1$, pytanie, co z nim dalej? Jeśli zatrzyma się na tym poziomie, to jest ok, bo APY, to ponad 300%, gorzej jeśli to jego max i zacznie lecieć, w tej chwili ma ATH i jeszcze rośnie, ale jak długo? No z fartem.
#bscfarming
  • 12
@najmniej4znaki: nadmieniłem o tym w poście. Kiedy binance dal po 100m$ na otwarcie pierwszych dexow na bsc i bake mocno spadł, kupiłem od ciula bake, bo sadziłem, ze CZ, będzie ratował dexa. To byl mój najlepszy szybki strzał w życiu. Tak teraz uwazam, ze crypto.com będzie "opiekowało się" tymi farmami, żeby ściągnąć kapitał. Dlatego tam polazłem.
@najmniej4znaki: Czekaj, złotą kulę wyjmę z szafki :) . Poważniej, to z pisaniem o farmieniu mam ten problem, ze pisac kiedy wrzucam, jest bez sensu, bo nie wiem jak będzie (choć tym razem miesiąc temu pisałem, że wchodzę) . A teraz kiedy już farma dała kupę kasy, wejście jest bardziej ryzykowne. Gdybym teraz wchodził, obserwowałbym pilnie cenę MMF, jeśli spadnie o 20%, to uciekałbym nawet ze strata, jak się trzyma, jest
Czekaj, złotą kulę wyjmę z szafki :)


@Obruni: Nie chodzi mi zeby teraz wchodzić, na górce sie nie laduje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myslalem ze moze masz jakies info tak jak o binance ile dokladnie $ idzie na to. Swoją droga ciekawe, ze niejako porzucili vvs jako main dexa na cronosie i teraz sie przerzucili na promowanie mma
@Obruni: siedze na mmf od dość dawna. Community jest bardzo mocne. Zespół jest kontaktowy i widac że naprawdę im zależy żeby zbudować cos solidnego a nie zarobic kilka mln i uciec. Projekt rozwija się błyskawicznie co może być trochę niepokojące ale ja nie widzę drogi wstecz i spadku rzędu 20% bez wcześniej pompy 50%. Generalnie gorąco polecam żebyscie sami sprawdzili zanim pociąg odjedzie. A i teraz nie jest górka tylko faza