Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elberet: ostatnio kiedy sie tym interesowalem bylo to z 3 lata temu i wtedy faktycznie chyba byl to jedyny taki mlynek, nie wiem jak jest obecnie, jezeli sa tansze reczne pod espresso to mea culpa

nie usprawiedliwiam ceny produktu bo pewnie jest zawyzona, osobiscie bym wolal kupic mlynek elektryczny
Sam piłem multum rodzajów kaw robionych na różne sposoby, a i tak zawsze wracam do kombinacji ekspres delonghi ze średniej półki + lavazza.


@PoteznyBogdan: To, że ci taka odpowiada to nie znaczy jeszcze, że nie ma różnicy. Nie powiesz chyba, że nie wyczujesz różnicy między włoską lavazza, a delikatnie paloną kawą z dripa?
w każdej grupie społecznej znajdzie się dziany dzban, którego można ostro dymac na hajs. Czasem te grupy są bardzo duże i publiczne, jak np. wlasciciele jabłek.


@yeloneck: jabłko tylko w polsce jest uważane za jakiś poziom statusu XD Za granicą sprzęt apple jest tani jakby patrzeć na zarobki i siłę nabywczą. W dodatku jest prosty i trzyma latami.
@Lalaker: Mam znajomka na statku, który codziennie rano przychodzi do mnie do kuchni i odwala cały rytuał z tym japońskim młynkiem za pierdyliard monet. Raz mu wyliczyłem ze całe przygotowanie kawy zajmuje mu 0,5 h xD Nie powiem, kawa bardzo dobra, bo tam zamawia jakieś kraftowe odmiany, ale tyle sie #!$%@? żeby z rana napić się kawy ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yeloneck: No i na tym możemy zakończyć dyskusję. Polak na najniższej stawce musi pracować na taki młynek 89h, Niemiec 26h (a już niedługo 22h). Gdyby taki młynek kosztował u nas 370zł (26 * 14zł) to już brzmiałoby to lepiej. Oczywiście, nie dla każdego ale jak ktoś ma zajawkę na kawę to wyda taką kasę. Jesteśmy po prostu za biedni na życie XD