Wpis z mikrobloga

Czemu az tak was bola dupy w zwiazku z przygodami Adasia?
Ogladacie, #!$%@? sie, wylewacie swoje zale zwiazane ze sprawami na ktore nie macie wplywu xd Chlop sobie zyje jak mu wygodnie, ma jakies przygody, pojedzie tu i tam, czasami nie dojedzie i zapewne zdaje sobie z tego sprawe. Nie musi wstawac o 6 do roboty tylko o 10 albo i pozniej zeby pogrzebac w blocie czy piasku na plazy. Zje burgera albo innego makarona. No i co ze nie ma kibla i musi dolewac wode co 30km xD

#odyn
  • 22
To nie tak, On to robi to pod publikę to ją ma, że na YT panuje cenzura to tu lądują te komentarze, które na YT nie przechodzą. Mnie to wali co On robi, ale jego zachowania są czasem tak dziwne, że czasem trzeba skomentować. Może wstawać do tyry nie musi, ale ja już wolę wstać i wysrać się jak człowiek ;)
@Dave025: niech sobie robi to co chce.. i niech skończy z nagrywaniem filmików to nikt nie będzie nic komentował.. takich odynow jest pewnie tysiąc i żyją sobie spokojnie nie narażeni na krytykę. Trafił się taki Adaś co byle gówno wrzuca, byle jak zmontowane, ogólnie " bylejakość" przejawia się u niego na każdym kroku i dlatego ludzie go tu cisną. Do tego dochodzi centrum dowodzenia z Sosnowca które kasuje każdy negatywny komentarz
Trafił się taki Adaś co byle gówno wrzuca, byle jak zmontowane, ogólnie " bylejakość" przejawia się u niego na każdym kroku i dlatego ludzie go tu cisną.


@SynMasnotrawny: Każdy w pewnym momencie musi znalezc sposob na stanie sie niezaleznym np. finansowo no i kazdy ma wolna reke w jaki sposob to zrobi. On akurat zarabia na nagrywaniu gniotow (tez je ogladam) na ktore widac, ze jest popyt. Bo gdyby nie te
@SynMasnotrawny: Ale tu to wy piszecie glownie ze

-jest gruby
-smierdzi bo sie nie myje (bo nie pokazywal ze sie myje na filmiku od pol roku)
-sra do dziury w ziemi (chociaz nigdy nie pokazywal jak to robi, ale w tym przypadku to akurat wam nie przeszkadza xD)

@COVID-21 bez kitu, mnie to zastanawia czemu się go ludzie o takie rzeczy czepiają ¯_(ツ)_/¯

Może dlatego, ze ludziska oglądaja rzeczy których oni
@SynMasnotrawny: a jak nie znikną to co wtedy? Napiszesz tu, że jednak nie usuwają? Wymyślcie też w końcu jakieś nowe teksty, bo te o gejach, gejemnach, wkładaniu pinpiontera w gejemna itd już są trochę nudne.