Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/wpis/64531949/kusi-mnie-zeby-do-niej-jeszcze-raz-napisac-i-zobac/

Co to tego wpisu, dałem jej wczoraj unfollow a dzis ona pisze do mnie, czemu to zrobiłem xD
Czekałem tydzień aż ona napisze, nie napisała to mówię olewa mnie to dałem unfollow. No hit normalnie. Po spotkaniu ja pisałem do niej codziennie praktycznie pierwszy, zaproponowałem spotkanie, to przecież wiedziała, że chce się spotkać.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder
źródło: comment_1648212332hEzPYkFexEtbzczVwPOh7Y.jpg
  • 14
@Ocean--Debil: Lol, czyli jak sama miała napisać, to przez tydzień nie napisała, ale jak dałeś unfollow to zauważyła...dzień później?! Wtf...Anyways, onto the point: miałem raz podobnie z taką jedną. Chemia olbrzymia, ale miała typa, mieliśmy romans, ponoć jej związek był już taki "na włosku", ale faktycznie to ekhm...w weekendy robiła wiadomo co, poza tym mieszkała u typa w wypasionym mieszkaniu, także raczej skok w bok. Kiedy chciałem popchnąć relację dalej, to
@MatiKosa: widocznie jej trochę zależy skoro napisała jednak a domyślam się, że to dla niej nie było takie proste xD
Wczoraj dodała relacje i wyswietlilem jeszcze, wieczorem dopiero dałem unfollow, pewnie zobaczyła, że liczba obserwujących się zmniejszyła i musiała konkretnie mnie wyszukać i zobaczyć, że jej już nie obserwuję xD
@Ocean--Debil: No więc właśnie, sam sobie odpowiedz na pytanie jak bardzo ona musi być uwikłana w social media, skoro wyłapała brak jednego obserwatora. Z tym "trochę zależy" to właśnie zależy. Może jej się włączył nagle tryb gonienia króliczka a może to jest bardziej to co ja opisałem, czyli zobaczyła, że jej zdobycz zaczyna uciekać, więc musi trochę podpompować atencję, Ty przyjdziesz bliżej, a ona znowu to samo.

Jak się o tym