Wpis z mikrobloga

Obejrzałem sobie skrót z ważenia i ta wypowiedz sędziego od boksu to mam wrażenie, że znowu akcja od fame, żeby ośmieszyć ferrariego. Gość jest ich największa gwiazda, a mam wrażenie, ze oni cały czas próbują mu na sile umniejszyć i propsowac Polaka. Najpierw akcja z czaszka, później ten typ od łańcucha, zmuszanie do walki z kontuzja i teraz właśnie ta wypowiedz sędziego. Było coś jeszcze z nim podobnego, że na siłę chcieli go upokorzyć? #famemma
  • 20
@sprytny-wegorz: Ja nie uwziąłem się na Polaka. Takie osoby jak on wpasują się idealnie w fame mma. Może i jest irytujący, ale takie postacie muszą być i nawet jak jest #!$%@?ący to chce się go bardziej oglądać niż nudziarzy jak Japczan czy Unboxall. Ferrari może i jest farmazonem, ale dla mnie federacja strasznie na niego usiadła. W jakim innym pojedynku co waga nie była zrobiona dają się wypowiedzieć sędziemu na ten
@dosefurious: Który inny zawodnik wymyśla kontuzje, później chce negocjować zmianę warunków, później wycofuje się z tych słów i twierdzi ze oni nie rozmawiali z nim tylko z jego menago (xDDD), sama kontuzja istnieje tylko kiedy się o niej rozmawia bo poza nią chłop poruszał się normalnie, dzień później już stories gdzie biega naładowany po macie (blokada? sam twierdził wczoraj ze blokada nie działa od razu) no i w dzień ważenia okazuje
@dosefurious: Dlatego uważam ze to nie była żadna próba wyśmiania tylko dobitne pokazanie widzom co udało się osiągnąć.
A polecam obejrzeć cokolwiek z wypowiedzi tegoz sędziego. Założę się ze nikt mu nie kazał tak tego przedstawiać tylko znał pełen obraz sprawy i sam poleciał na swoim flow bo to dokładnie jego styl wypowiedzi.