Wpis z mikrobloga

Sevagaowi nie wróżę jakiejś poważnej relacji i widzę casus Michała i Klaudii ale jest najbardziej w porządku uczestnikiem i coś tam na live podobno próbuje grać(nie oglądałem).
@bubba222: Ty się wrzodów żołądka nabawisz przez niego XD
A ja myślałam, że moja niechęć do Ciposza była szczytem nietolerancji, ale potrafiłam się z tego śmiać albo z @crazy_frog przetwory domowe robić dla relaksu.
Mema sobie zrób z nim, albo wierszyk o nim napisz. Przepis na buraczki Ci wyśle jak chcesz ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie wiem sama co Ci polecić, może nalewki z naszą tagową Żabcią
@Rosalinea: Buraczki robię całkiem niezłe,przetwory też mi się zdarza( ͡° ͜ʖ ͡°)O nalewkach też z Frogiem dyskutowałem.( ͡° ͜ʖ ͡°)O ile z Ciposza się śmiałem,o tyle z Jaya polewam.Jak ogarnia mnie marazm,znudzenie,nic mi się nie chce,to oglądam sobie zrzuty ekranu z minami Jaya.( ͡° ͜ʖ ͡°)Np. Jak siedzi Sevag na palarni,rozmawia ze żmiją,a obok siedzi sobie Jay,odklejony,niekontaktujący,z lekko przekrzywioną
@bubba222: Jay jest introwertykiem i ma najprawdopodobniej depresję więc czepianie się o takie coś to głupota. Mimo wszystko jest charyzmatyczny, atrakcyjny i podoba się dziewczynom, jako jeden z niewielu póki co nie kryje się z tym że chce grać. To już nie czasy Clinta Eastwooda xD. Madkom, karynom czy boomerom jego osoba może się nie podobać i być nudna czy wyglądać na głupią, natomiast wśród swoich rówieśników jest atrakcyjną personą, zarówno
@avirant: Że jest tym,kim piszesz,to znaczy,że mamy być katowani widokiem jego na ławeczce i jego gadką tak naprawdę o niczym ze żmiją,na palarni albo w sypialni?Można wytrzymać 2-3 dni z widokiem jego i żmii,może tydzień.Dłużej-to już się na wymioty zbiera.Zwłaszcza,jak się ich gadania słucha.On w najlepszym razie jest nijaki.I nie język problem stanowi,tylko on sam.Cała jego gra sprowadza się do bycia w symbiozie z taką,która tak jak on chce się poślizgać
@bubba222: On sam wie że z Elizą daleko nie zajdzie w tej grze, o czym mówił nieraz, ale chłopak się zauroczył, jednak wciąż stara się trzeźwo myśleć, stąd była afera o to że jest niemiła dla innych a dla niego nie, w relacji może dla niektórych to jakiś plus że mimo niemiłego charakteru dla wybranka jesteś miła, ale on wie że w pojedynkę tej gry nie wygra, sam zresztą nieraz podkreślał
@avirant: ona dobrze wie,że daleko by nie zajechała ze swoją wrednością,więc taktycznie przykleiła się do takiego,którego raczej żadna nie będzie chciała jej odbić.I na tym korzysta.to symbioza-oboje grają i korzystają.Mam nadzieję ,że do czasu.
@bubba222: On akurat ma tam powodzenie(może nie największe, ale Kasper traci z odcinka na odcinek, a Jaya każdy lubi) inaczej zostałaby z Michałem którego nikt by jej nie odbił, ona jest w nim zauroczona o wiele bardziej niż on w niej. Widać że są po przejściach i są toksyczni/autodestrukcyjni więc to ich do siebie ciągnie. Zresztą on za nią nie latał więc to też ją przyciągnęło. A to że produkcja pokazuje
@avirant: oni zwyczajnie nic bardziej interesującego nie robią.Po przejściach są,tak gadają...19-latka po przejściach-wow! Niedoszły piłkarz,który,jak sam twierdzi,nigdy na nic nie miał czasu.wow!Na nim to nawet Marika momentalnie się poznała,a umówmy się-nie była jakoś wybitnie inteligentna i raczej normalnej urody.żeby jakaś laska chciała się z nim męczyć,to naprawdę zdesperowana być by musiała.
@bubba222: Jest specyficzny jeśli chodzi o charakter, więc będzie miał ciężko na dłuższą metę żeby utrzymać się z kimś w parze. Marika to była gorsza od Elizy, akurat w przypadku tego programu. Choć po aferze z frajerem jej kibicowałem, później jednak tylko traciła i sama okazała się żmiją.

Jay na pewno na początku budzi zainteresowanie dziewczyn, później robi się problem, to nie zmienia faktu że póki co jest gitem. To nie
@bubba222: Niczym jeszcze nie podpał, swoją innością dodaje kolorytu i nie robi za bezbarwne koła ratunkowe jak Michał czy Klaudia. Budzi zaufanie, jest lojalny. Próbował zrobić intrygę żeby wywalić nowego który podpadł u grupy(chociaż akurat gość sporo u mnie zyskał w odcinku z rajskim i bardzo było mi go szkoda jak odpadał) i utrzymać swojego ziomka.
@avirant: gdzie ty widzisz zainteresowanie dziewczyn Jayem,to ja nie wiem.Jest specyficzny,ma depresję,bulimię introwertyk,to walnie uśmiech przygłupa,wszyscy go pogłaszczą-"Jay,fajny jesteś,siedź tu sobie na ławeczce do finału"Jeszcze go niech do cyca przytulają..Michał przynajmniej jest jakiś,coś robi,a Jay jest nijaki.Ja,rozumiem,że jak przyprawia mnie o mdłości,to jestem Madka albo Karyna,bo boomer to raczej nie,...
@bubba222: Raczej jesteś boomerem, ale spoko na tym tagu 80% to boomerzy, jak była 1 czy 2 edycja poziom tu był wyższy i bardziej "wykopowy", teraz wystarczy spojrzeć na memy które tu powstają i ile zbierają plusów i zachwytów xD(na tag LI już przestałem wchodzić dawno jak zobaczyłem że ludzie tam propsują lektora). O reszcie już nie będę wspominał bo każdy ma prawo sobie pisać co chce. Zwyczajnie wykop stał się