Wpis z mikrobloga

@baltic-vodka: miałem to samo napisać, w ogóle ta seria była udana- 3 i 5 tez były bardzo fajne. Później BMW się wg mnie pogubiło a teraz robi po prostu paskudne samochody


@kanciak12: E tam, do czasu bobra były super :)
@DamianooTrucker: po zakupie niecały rok temu zrobiłem serwis startowy, uszczelki pokrywy zaworów, była zdjęta miska aby sprawdzić czy pompa oleju jest dokręcona, weszłą nowa chłodnica (ze starej zrobił się banan) oraz profilaktycznie pompa wody. Od tego czasu auto kompletnie bezproblemowe, nie licząc tylnej rolety która przestała się wysuwać, aż do zeszłego tygodnia - zaczął ciec olej z nivo, prawdopodobnie regulator do wymiany. A że cały ten system samopoziomowania ma już 20-pare
@Fajoski: ehh, mokry sen z dzieciństwa

A szczególnie od czasu kiedy w Auto Świat był test używki - już nie pamiętam kiedy to było, ale dawno.

Kusi żeby zakupić, ale by tylko stało bo więcej niż dwa auta ciężko objeździć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fajoski: i jakoś tego auta jak na tamten lata była mega sam swego czasu byłem użytkownikiem e39 gdyby nie otwarta maska przy 120km/h (mechanikowi) to bym nadal użytkował ten samochód ( ͡° ͜ʖ ͡°)