Wpis z mikrobloga

#dziendobry #lodz w 29 dzień marca, wtorek Dzień Metalowca !!!!!!!!!!!!!! #metal i Święto Polskiej Bielizny :)

3/165 [projekt GreenRoom] #zdjeciatarzana
Trochę więcej widać na fotce ( ͡° ͜ʖ ͡°). Najstarsze jest #tamagotchi z lat 90tych - dinozaur. Sam proporczyk #jackdaniels przyjechał jako prezent od właściciela baru (Punch and Judy) w #bournemouth z 2004. Sporo też rzeczy dla fanów #wladcapierscieni a najnowszy jest pająk, bo nie przypasował jako prezent różowemu (u mnie się dobrze zaaklimatyzował) no i oczywiście jest #metallica (dziś się dobrze złożyło, ale całkiem przypadkowo), ale jeszcze na kilku późniejszych zdjęciach będą jeszcze akcenty do tego zespołu. Od meeseeka w dół widać po raz pierwszy (na zdjęciu numer 3) kolor ściany pokoju od którego pochodzi nazwa tego projektu.

P.S. Zdjęcia są tak przycięte i poukładane, że możecie zgadywać co będzie na zdjęciu kolejnego dnia w pokoju i tak prawdopodobieństwo jest bardzo, bardzo małe, że ktoś zgadnie. Gdyby się komuś jednak któregoś dnia powiodło z tych 157 zgadnąć to stawiam dobre piwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ze 157 nie 165, bo na 5 ostatnich pisałem co widać, a trzy z dzisiejszą już odkryłem. Myślę, że bystre umysły mają szansę przewidzieć max 5 zdjęć w oparciu o to co było pokazane wcześniej, więc jak ktoś lubi #glupiewykopowezabawy to zapraszam.
Pobierz WLADCA_MALP - #dziendobry #lodz w 29 dzień marca, wtorek Dzień Metalowca !!!!!!!!!!!!...
źródło: comment_1648532877C8QGCHbqpGiyYW2YgUmiA3.jpg
  • 1