Wpis z mikrobloga

Jakie są komentarze kuców do wypowiedzi Janusza Korwina-Mikke, czyli prezesa partii KORWiN, posła Konfederacji, czterokrotnego kandydata na prezydenta i lidera ruchu radykalnie wolnorynkowego w Polsce:

"To tylko prywatne zdanie Pana Janusza, nie związane z programem partii"

A jakie są komentarze kuców do wypowiedzi nikomu nieznanego (wcześniej) Jasia Kapeli, nie związanego nawet z żadną partią, lub do jakiejś randomowej Julki z twitera:

"O! Mamy dowód że lewica chce..."

Cóż... Ostatnio kuce zaczęły czerpać wiedzę o lewicy z Netfixa.
Lista skąd biorą wiedzę o lewicy jest bardzo długa, i bardzo #!$%@?.

#bekazkuca #wolnyrynek #bekazkonfederacji #bekazprawakow #lewica #polityka
źródło: comment_1648584486zB3fyMJg409hJLFjnP5JBR.jpg
  • 6
@PrzeKomentator: Przecież sam jesteś kucem, tylko że takim bardziej z PO.


@M_xxx: właśnie synek, właśnie. chociaż bardziej bym sie określił jako liberał. ale jeżeli wolisz określenie 'kuc z PO' to niech i tak będzie, nie potraktuję tego jako obrazę. Jeżeli będziesz chciał mnie obrazić to napisz do mnie coś w stylu: 'ty kucu korwinowski' :)
@PrzeKomentator: Raczej chcę skłonić do refleksji. Ty tego nie widzisz, ale naprawdę to masz wiele wspólnego z tymi kucami z korwinistycznymi, których to tak często wyśmiewasz.
Często też ich plusujesz...
@PrzeKomentator: Raczej chcę skłonić do refleksji. Ty tego nie widzisz, ale naprawdę to masz wiele wspólnego z tymi kucami z Konfederacji, których to tak często wyśmiewasz.


@M_xxx: niby co? naprawdę uważasz, że aby być zwolennikiem rynku, trzeba od razu wyznawać jego paróweczkową formę. Zresztą kuców od korwina wyśmiewam bardziej za ciasnotę światopoglądową.
niby co? naprawdę uważasz, że aby być zwolennikiem rynku, trzeba od razu wyznawać jego paróweczkową formę


@PrzeKomentator: Ale gdzie ja takie coś napisałem?

Sam np. przed chwilę określiłeś się jako liberał (tak samo jak kuce się określają)...

W dużym skrócie, podsumowując: jesteś kucem.