Wpis z mikrobloga

Jakie są komentarze kuców do wypowiedzi Janusza Korwina-Mikke, czyli prezesa partii KORWiN, posła Konfederacji, czterokrotnego kandydata na prezydenta i lidera ruchu radykalnie wolnorynkowego w Polsce:

"To tylko prywatne zdanie Pana Janusza, nie związane z programem partii"

A jakie są komentarze kuców do wypowiedzi nikomu nieznanego (wcześniej) Jasia Kapeli, nie związanego nawet z żadną partią, lub do jakiejś randomowej Julki z twitera:

"O! Mamy dowód że lewica chce..."

Cóż... Ostatnio kuce zaczęły czerpać wiedzę o lewicy z Netfixa.
Lista skąd biorą wiedzę o lewicy jest bardzo długa, i bardzo #!$%@?.

#bekazkuca #wolnyrynek #bekazkonfederacji #bekazprawakow #lewica #polityka
M_xxx - Jakie są komentarze kuców do wypowiedzi Janusza Korwina-Mikke, czyli prezesa ...

źródło: comment_1648584486zB3fyMJg409hJLFjnP5JBR.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@M_xxx: kuce i narodowcy to grupa tak szczelnie zamknięta w swojej napompowanej bańce informacyjnej, że to aż przeraża, jak można być tak ograniczonym. No, ale to konfederacja, tego nie ogarniesz
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: Przecież sam jesteś kucem, tylko że takim bardziej z PO.


@M_xxx: właśnie synek, właśnie. chociaż bardziej bym sie określił jako liberał. ale jeżeli wolisz określenie 'kuc z PO' to niech i tak będzie, nie potraktuję tego jako obrazę. Jeżeli będziesz chciał mnie obrazić to napisz do mnie coś w stylu: 'ty kucu korwinowski' :)
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: Raczej chcę skłonić do refleksji. Ty tego nie widzisz, ale naprawdę to masz wiele wspólnego z tymi kucami z korwinistycznymi, których to tak często wyśmiewasz.
Często też ich plusujesz...
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: Raczej chcę skłonić do refleksji. Ty tego nie widzisz, ale naprawdę to masz wiele wspólnego z tymi kucami z Konfederacji, których to tak często wyśmiewasz.


@M_xxx: niby co? naprawdę uważasz, że aby być zwolennikiem rynku, trzeba od razu wyznawać jego paróweczkową formę. Zresztą kuców od korwina wyśmiewam bardziej za ciasnotę światopoglądową.
  • Odpowiedz
niby co? naprawdę uważasz, że aby być zwolennikiem rynku, trzeba od razu wyznawać jego paróweczkową formę


@PrzeKomentator: Ale gdzie ja takie coś napisałem?

Sam np. przed chwilę określiłeś się jako liberał (tak samo jak kuce się określają)...

W dużym skrócie, podsumowując: jesteś kucem.
  • Odpowiedz