Wpis z mikrobloga

@smialson: @QuDos: po prostu przez 25 lat oglądania Repry zawsze byłem świadkiem pompowania balonika, "wielkiego" awansu na dużą imprezę i tylko raz chłopaki zrobili tam wynik na miarę naszych możliwości, tylko RAZ wyszliśmy z grupy... a zawsze mówimy, że to nasz cel minimum.
Tyle ode mnie.
@johnblaze12345 Ale czego oczekujesz od takiej drużyny? To nie jest Włoski skład, czy Niemiecki. Jesteśmy średniakami i sam Lewandowski nie wystarczy.
Takim nastawieniem i narzekaniem wpisujesz się tylko w schemat typowego Polaka, któremu wszystko źle i widzi tylko, że u sąsiada trawa bardziej zielona.
W takich sytuacjach należy cieszyć się z tego co mamy a nie wiecznie #!$%@? narzekać
@smialson: no to nawiazales do sytuacji ekstremalnych kiedy duże ekipy nie dostały się me, więc to ja chyba powinienem zadać takie pytanie. Polska piłkarsko spokojnie jest w Europie na 10-20 pozycji, więc to żaden sukces dostać się na mistrzostwa kontynentu, zwłaszcza kiedy kilkanaście lat temu grało tam najpierw 4 a później 8 druzyn
@QuDos: ale ja się cieszę z awansu; nie jestem zawistniakiem, który cieszyłby się z dzisiejszej porażki.
Po prostu oczekuję od tej reprezentacji więcej niż pokazywała w ostatnich latach.
2016 to nie był nasz nie wiadomo jaki sukces. Po prostu zagraliśmy w końcu na miarę naszych oczekiwań.
Pamiętam z jakiego gówna rzeźbił Benhaker, pamiętam gdzie tamci piłkarze grali... #!$%@?, po jakichś średniakach średnich lig. Dzisiaj mamy piłkarzy z topowych lig, a jak