Wpis z mikrobloga

#dziendobry #lodz w 30 dzień marca, środek, Światowy Dzień Muffinka

4/165 [projekt GreenRoom] #zdjeciatarzana
Coś dla fanów #planszowki i #rpg Ja mimo wszystko wolę rozrywkę elektroniczną a w gronie znajomych najczęściej gramy w kanastę. Bardzo często w jakiejś restauracji czekając na posiłek, albo w barze do piwka, partyjka kanasty to świetna rozrywka. Jednak do tej gry jak do brydża musi być już pewien poziom znajomości gry. Za to od liceum znałem dużo "czarnych historii" i to nimi zajmowałem znajomych w wolnym czasie. Nawet mam kilka wydań współczesnych w tym pokoju ale na zdjęcia się nie złapały.
Pamiętam pierwszą taką historię, którą poznałem i potem od której wprowadzałam "nowych" do gry jako rozgrzewka przed kolejnymi historiami:

Wchodzi facet do baru, prosi o szklankę wody a barman na to wyciąga spod lady dubeltówkę, celuje w faceta, po czym ten najspokojniej na świecie dziękuje i wychodzi. Co się stało? Możecie zadawać dowolne pytania, jakie chcecie, ja mam tylko trzy odpowiedzi - tak, nie albo bez znaczenia. Wygrywa osoba która domyśli się co się naprawdę stało, bo jest coś o czym historia nie mówi ale wypływa to z jej logiki.
No i zaczyna się zabawa..
- Czy pistolet był na wodę?
- Nie
- Czy temu facetowi chciało się pić?
- Nie
- Gdzie był ten bar?
- Nie istotne, ale formułuj pytania pod NIE i TAK :)
...i tak dalej i to mnie kiedyś bardzo bawiło.
WLADCA_MALP - #dziendobry #lodz w 30 dzień marca, środek, Światowy Dzień Muffinka

...

źródło: comment_1648619425kMH78dr8DzMB4Rw7mkV11P.jpg

Pobierz
  • 22