Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu opublikowałem video nt kabli firmy baseus która produkuje i sprzedaje ogrom kiepskich kabli oraz troche takich z certyfikatem mfi.
Zrobił się ogromy bol dupy o to ze kableki szklauje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Temat ogolnie stary jak swiat tj od od momentu wprowadzenia elektroniki w kablu przez Apple, wystarczy w google wpisac parę słow i dosłownie tematy wyjasniają sie w 15 sekund o co w tym chodzi.
np https://blog.syncwire.com/how-to-tell-your-iphone-lightning-cable-is-fake-or-not/

Niestety dla ludzi to jest zbyt trudne zadanie

#heheszki #ciekawostki #apple #telefony #smartfon
Pan_Slon - Kilka dni temu opublikowałem video nt kabli firmy baseus która produkuje i...
  • 20
@Pan_Slon: Trochę nie kumam problemu. Nie to że ich bronię bo mam to w dupie, ale Baseus nigdzie nie pisze, że kable są certyfikowane, ani ze oryginalne więc jak ktoś zdecyduje się to kupić to chyba wie na co się pisze. W czym problem w takim razie? Bo jak grzani byli sprzedawcy „powystawowych” iPhonów to kibicowałem. A w tym przypadku to tak trochę z dupy afera.
@Pan_Slon: Ok być może krąży takie przeświadczenie, ale przejdźmy do gęstego: jak bardzo odbiega parametrami taki kabel Baseusa od certyfikowanego? Czy jest to reguła, że są gorsze, bardziej niebezpieczne? A może brak powtarzalności w jakości jest tu zagrożeniem dla konsumenta?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pan_Slon: czyli kolejny argument żeby nie kupować Apple bo musi być specjalny magiczny kabel ze specjalnym certyfikatem bo inaczej ajfon się obrazi i sfajczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ahh te spaniałe apple