Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dzis na fb wyskoczył mi pewien post, w którym to mąż naciskał na kobietę, żeby schudła 12kg, inaczej się wyprowadzi. Kobieta przytyła jeszcze 12kg, mąż się w końcu wyprowadził.

Naszła mnie rozkmina... O chuj niebieskim z tą wagą chodzi? XD po co wam to, żeby kobieta była chuda? Wiadomo, że nikt z wielką otyłą babą nie chce się spotykać, ale pomiędzy taką otyłością a chudością jest jeszcze wiele różnych sylwetek. Więc o chodzi? Że nie możecie się pochwalić znajomym swoją dziewczyna?
    Ja mam nadwagę, jeżeli nie otyłość - mam niebieskiego, poznał mnie gdy ważyłam tyle co teraz i co? No i nic :> widzi we mnie coś więcej niż ciało i jak sam mówi, bardziej kręci go to, że jestem aktywna i bardzo duzo rzeczy mozemy razem robić - tak tak, grube kobiety TEŻ SIE RUSZAJĄ, biegają, chodzą na siłownię, kajaki, rowery, łyżwy, trampoliny, do tego nie trzeba być szczupłym, serio xD

No więc, pomijając skrajne przypadki pytanie brzmi: dlaczego w kobietach większość facetów widzi tylko kilogramy?

#rozowepaski #kiciochpyta #niebieskiepaski #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (84)

Zawsze kisnę jak polskie kato-prawactwo zgrywa moralnie wyższych niż reszta światowej populacji a potem się okazuje, że bardziej zgniłych moralnie ze świecą szukać. #bekazpolakow #bekazpisu #bekazprawakow #bojowkasannymarin #heheszki

odpowiedzi (29)

Mam pytanie do znawców w kategorii #odchudzanie #zdrowie #medycyna #cialo
    Jak dziewczyna załóżmy 65kg 160 cm wzrostu o dosyć dużej tkance tłuszczowej i z szerokimi biodrami/udami schudnie w krótkim czasie załóżmy do 38kg co się dzieje z tym całym tłuszczem, skórą i szkieletem?
    Jak to się dzieje że dziewczyna nagle wygląda jak na zdjęciu poniżej?

Gdzie się ta cała skóra podziewa? Gdzie się chowa?
    I naprawdę ma się wtedy taki mały szkielet?
    Tak nagle? XD

Proszę mi to wytłumaczyć bo ja niestety nie dożyje dnia żebym tak wyglądała (mimo że bardzo chcę chociaż na tydzień mieć taką figurę)

#kiciochpyta #pytanie
    pokaż całość

odpowiedzi (71)