Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Soją drogą jak bardzo trzeba nie mieć argumentów żeby do czegoś takiego się doj****ć. Dosłownie z dnia na dzień jesteście coraz bardziej żałośni w tej swojej chorej politycznej krucjacie. XD
@Trixie: My tu się śmiejemy, hejtujemy, ale fajniej by było tę twierdzę sforsować. Jak ktoś tak długo żyje poza normalnym społeczeństwem to zapomina, jak ono wygląda i nigdy nie uwierzy, gdy mu zwrócisz uwagę. Trochę szkoda typów, ale tylko trochę ;p
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

wiadomo, calutki aż po brzegi! Hiperbola najskuteczniejszym orężem gdy masz gówno do powiedzenia.


@SlimKirby: No pierwsze kilkanascie wpisów z wierzchu twojego profilu jedynie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podobają mi się młode kobiety jak praktycznie każdemu facetowi na tej planecie


Ale nie każdy wyszukuje w necie zdjęcia małolat by wklejać je na wykop, tak jak nie każdy masturbuje się w parku gdy zobaczy ładną dziewczynę. Nie każdy przy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SlimKirby: Ej, wytłumacz mi jedną rzecz. Jak to jest, że osoby spamujące tymi spermiarskimi treściami mają tendencje skrajnie prawicowe, a osoby hetero bardziej na lewo już nie wrzucają cyce w internet. Też jestem hetero i nie wrzucam spermiarskich treści. I takich osób jak ja jest mnóstwo. Czyli to chyba z tobą jest jednak coś nie tak?