Wpis z mikrobloga

fala wysrysu, ale no nie mogę już czytać niektórych.
Jak ktokolwiek może usprawiedliwiać zachowanie Patrycji xD nie trzeba być wybitnie bystrym i spostrzegawczym żeby zauważyć jakim chłopakiem jest Łukasz- cichy, skryty, wrażliwy i dość wstydliwy (może nie za dobry materiał na uczestnika reality-show). Wiadomo przez to, że nie pójdzie się z nią #!$%@?ć od razu jak tylko będzie okazja. Skoro czuła, że nie dopełniają się pod względem fizycznym i jest to dla niej przeszkoda nie do pokonania to mogła mu to powiedzieć wcześniej, a nie myśleć, że skoro ona tak czuje to on na pewno też. Widać było, że chłopak spokojnie chciał budować relację, bez pośpiechu. Potraktowała go jak koło ratunkowe do pozostania w programie, dając mu mieszane sygnały, a później płacz, że chłopak się wkręcił. Zachował się jak największy Chad i zamiast płakać po kątach jak Andrzej i litością wymusić jej powrót odszedł z programu nie robiąc z siebie ofiary. Nie chciał z nią rozmawiać i #!$%@? bardzo dobrze, też bym nie chciała na jego miejscu, no bo co miałby jej powiedzieć? Fajnie, że widziałaś we mnie przyjaciela, widząc, że otwieram się przed tobą i chciałbym coś budować? To, że nie dała mu jasnych deklaracji nie znaczy, że a programie który w zamyśle ma szukanie miłości nie miał prawa pomyśleć, że skoro są w parze to jednak może ona chce coś z nim stworzyć. A te laski w willi co jej przyklaskują to też nieźle porobione są, skoro nie widziały, że Łukasz był w nią wkręcony, tak to jest jak konkurencja do finału odpada xD
jednym słowem mam nadzieję, że pierwsza poleci, a za nią Konrad z Oliwką, bo tego duetu też nie mogę znieść
#loveisland
  • 5