Wpis z mikrobloga

Panie @HansLanda88 co to ma być? Miało być chili a mi tu jakieś pokrzywy porosły ( ͡º ͜ʖ͡º) A tak serio to chili rocoto, trzy różne odmiany, jedna bardziej włochata od drugiej w dodatku listki pięknie pachną ;) Może na razie nie są za wielkie ale tegoroczny sezon zapowiada się nieźle.

#chili #chilihead #papryczki #uprawiajzwykopem
Pobierz kinex - Panie @HansLanda88 co to ma być? Miało być chili a mi tu jakieś pokrzywy poro...
źródło: comment_1648738441QLXcHX2wVIgEpf2IPNIPSA.jpg
  • 5
@kinex: na początku dość wolno rosną, a świeżo przesadzone, czy już dłużej siedzą w tych doniczkach? Dobrze będzie dać im jeszcze trochę większe. Nawozić też nieco mocniej od reszty i pilnować, aby miały cały czas wilgotno, chociaż trzeba uważać na przelanie. Za chwilę zaczną rosnąć w oczach. Dobra analogia, bo widziałem kiedyś zdjęcie, gdzie zestawione razem w dużych donicach przypominały właśnie taki gęsty las dwumetrowych pokrzyw. ( ͡° ͜ʖ
@HansLanda88 ładnie rosną tylko są full natural z parapetu bez doświetlania więc mogą wydawać się małe w porównaniu do tych z growboxów. Właściwie to szybciej od nich rośnie tylko fish ;)