Wpis z mikrobloga

A tymczasem kolega gej co to nie popiera tego całego #lgbt który miał swoje 5 minut na wypoku opowiada na swoich lajwach, że ukraińcy szmuglują ludzi, żeby składać ich w ofierze XDD, do tego Ukraińcy sprzedawali sieroty z Doniecka na sprzedaż organów xDD

W inny fragmencie też mówi o tym, że ukraińcy to naziści i Polak nigdy nie Ukraińcowi bratem.

Kolejny autorytet #4konserwy i #konfederacja który zestarzał się jak Max Kolonko xD

#ukraina #neuropa #wojna #bekazfoliarzy

Wołam @CzajnikZniszczenia bo wiem, że to cię zainteresuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kjedne - A tymczasem kolega gej co to nie popiera tego całego #lgbt który miał swoje ...
  • 25
  • Odpowiedz
@Kjedne: Siedzę w okultyzmie całe życie i powiem wam, nie nie wierzcie w materiały ze słowami kluczowymi "mój brat, mój znajomy", "znam sytuację". Temat jest jak najbardziej poważny, ale jest tu wielu nie zdiagnozowanych schizofreników.
  • Odpowiedz
Kto to jest? Czym zasłynął?


@CzerwonaPoprzeczka: To jest generalnie nikt, ziomek podający się za geja, żyjący z socjalu gdzieś na uchodźctwie (w Anglii?), który miał swoje 30 sekund popularności gdy zaczął publikować materiały jak to, literalnie, jest tym magicznym "kolegą gejem który się z tym całym LGBT nie zgadza" - taki do bólu stereotypowy jutubowy prawak, z tym tłistem że, ponownie, rzekomo jest gejem.

Dość szybko wylazło że u
  • Odpowiedz
@CzerwonaPoprzeczka Nikt nie mówi, że tacy ludzie nie istnieją, wyśmiewa się po prostu podawanie zdania jakiegoś skrajnego marginesu pojedynczych idiotów jako argumentu do czegokolwiek.

Paramaxil po pierwsze nie jest gejem tylko bi, a po drugie nigdzie nie wypowiedział się przeciwko LGBT - a jedynie, że nie ma nic wspólnego z tym środowiskiem, bo rzekomo ceni wolność słowa (jednocześnie kasując wszystkie nieprzychylne komentarze).

A ten pierwszy to śmiech na sali - dawniej znany
  • Odpowiedz
@CzerwonaPoprzeczka:

Właśnie beka była, że on źle mówił o LGBT a potem wyszło to nagranie(którego na wszelki wypadek nie oglądałem). A on w tłumaczeniach powiedział że podtrzymuje że LGBT to szkodniki.

Chłop jest jakimś strimerem dla patusów i musi mówić to co publice się spodoba, a Ty podajesz jego zdanie jako cokolwiek znaczącego. xD
Wyraził by inne zdanie to by stracił 90% widzów, taka prawda. ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
Chłop jest jakimś strimerem dla patusów i musi mówić to co publice się spodoba, a Ty podajesz jego zdanie jako cokolwiek znaczącego. xD Wyraził by inne zdanie to by stracił 90% widzów, taka prawda. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@CzajnikZniszczenia: A czy można to powiedzieć też o tych, którzy wspierają LGBT?
  • Odpowiedz
@CzerwonaPoprzeczka

A nie, jednak nie.


Zmienia to, że nie jest gejem, a to ogromna różnica. Bi może prowadzić "normalne" życie z kobietami i jeżeli się nie wyoutuje, to nigdy nie spotka go żadna dyskryminacja. Więc mu żadne LGBT nie jest potrzebne.

Właśnie beka była, że on źle mówił o LGBT


Gdzie? Trochę poszukałem o tej sprawie i znalazłem co najwyżej jakieś głupie żarty o gejach. Nic politycznego i nic szczególnie homofobicznego.

A
  • Odpowiedz
Zmienia to, że nie jest gejem, a to ogromna różnica. Bi może prowadzić "normalne" życie z kobietami i jeżeli się nie wyoutuje, to nigdy nie spotka go żadna dyskryminacja. Więc mu żadne LGBT nie jest potrzebne.


@Ekspert_od_niczego: Chyba zapomniałeś o B w LGBT.

Gdzie? Trochę poszukałem o tej sprawie i znalazłem co najwyżej jakieś głupie żarty o gejach. Nic politycznego i nic szczególnie homofobicznego.


@Ekspert_od_niczego: Obejrzyj commentary o
  • Odpowiedz
@CzerwonaPoprzeczka

Chyba zapomniałeś o B w LGBT


Bo B jest częścią LGBT, ale Bi nie są gejami i nie mają ich problemów.

Tam o tym wspominali.


Widziałem. Właśnie dlatego uważam to, co uważam. Nic szczególnego i nic przeciw LGBT.

nie znaczy że jest przeciw całemu temu LGBT?


Nie znaczy, bo nic takiego nie powiedział. Powiedział, że się z tym nie utożsamia.

Ja zresztą też nie utożsamiam się z aktywistami LGBT. To nijak
  • Odpowiedz
@CzerwonaPoprzeczka

Mówił, czytaj wątek a nie.


Czytałem i interesowałem się tą sprawą. Nie mówił.

Jeśli masz taką informację, to daj cytat lub link.

W jego wypowiedzi po aferze było tylko, że się nie utożsamia ze środowiskiem.

A co takiego "szczególnego" trzeba by niby powiedzieć? xD


Coś, co faktycznie byłoby homofobiczne, a nie było zwykłym żartem (i to z jakiegoś typa, a nie z gejów).
  • Odpowiedz