Wpis z mikrobloga

Wstawiacie swoje zdjęcia na instagram?

Czy też zauważyliście spadek polubień waszych zdjęć? Wiem, że to małostkowe, ale kurde po kilku latach konto zamiast się rozwijać wpadło w jakąś stagnację.

Z tego miejsca zrobił się śmietnik do świecenia dupą, na każdym tagu lokalizacyjnym w najpopularniejszych zdjęciach masz same szony.

#instagram #tworczoscwlasna #fotografia
  • 19
@Iskaryota: Założyłem Insta nie tak dawno, bo niby popularne, ale nie rozumiem fenomenu tego portalu. Mierna kompresja grafik, jakieś plusy od randomowych ludzi (w sumie to nawet nie wiem czy to żywi ludzie), w polecanych algortm ciągle zaleca mi obserwowanie Lewandowskiego xD Juleczkowy portal do tracenia czasu.
@AM0k_music: a robisz jakieś rolki czy relacje? Słyszałem, że bez tego insta trochę cię ogranicza. Mi się nie chce małpować przy tym i TwORZyĆ KoNTenT.

Pora poszukać sobie jakiegoś innego portalu.

Coś polecacie miraski?
@Iskaryota też wstawiam od wielu lat i to zauważyłem, ucinają zasięgi jak tylko się da, tak żeby większe konta miały więcej a mniejsze mniej :') Co prawda śmietnik był od początku, ale wydaje mi się, że to bardziej zależy od nas jaki content sobie dobierzemy
@dragvandil: no ja cały czas żyje w swojej echo komorze gdzie główny feed to fotografia, ale sam zauważyłem, że wiele kont jakie kojarzę już dało sobie spokój i lajkuje naprzemiennie 10 osób wstawiających foto mimo, że obserwuje jakieś 200 innych. Trudno, świat idzie do przodu, a insta zmieniło swój target.
@Iskaryota no niestety masz rację, sam z chęcią przeszedłbym na jakąś inną platformę, bardziej poświęconą fotografii, tylko jaką? Ig niestety ma to, że już masz jakąś tam zbudowaną społeczność, ludzie których znasz. Tylko szkoda, że coraz mniej z nich widzi co tworzysz;/
na każdym tagu lokalizacyjnym w najpopularniejszych zdjęciach masz same szony.


@Iskaryota: też mnie to irytuje. Lubię sobie pooglądać zdjęcia z miejsc, w których byłam lub się wybieram, a tam 3/4 tagu zawalone różnymi częściami ciała lub reklamami. Na szczęście wartościowych kont jest wciąż sporo i od czasu do czasu trafiam na coś, co mnie zainteresuje na dłużej