Wpis z mikrobloga

@ZaQ_1: > adam-photolive 2 godz. temu+14

O hui, facet stanął w obronie obcej laski, laska się zmyła a on wyhaczył pewnie sromotny wpier...l i nawet dziękuję nie usłyszał.


@adam-photolive:

Ale tak to działa. Co miała, czekać aż go oklepia i wrócą do niej? Na tym polega obrona ze się #!$%@?.

Z różowym jestem dogadany tak, że w takiej sytuacji ona #!$%@? pierwsza, i jak już jest po za zasiegiem wtedy
@adam-photolive Jesteś jakimś mistrzem dopowiadania sobie tego, co ci pasuje. Na obrazku jest napisane, że nie wiadomo, czy była dla niego obca. Nie jest napisane czy i jaki #!$%@? dostał, nie znasz też szczegółów, dalszych losów bohaterów, a jednak postanowiłeś się zesrać na jakąś losową babę nie wiadomo o co xD Nadawałbyś się do redakcji magazynów plotkarskich.
@adam-photolive: Z swojego moralnego kodeksu musicie wykreślić kobiety. Absolutnie nie możecie stawać w ich obronie bo będziecie rycerzykami.
Oczywiście dziecie i starcy płci żeńskiej nie zaliczają się do kobiet. W ich obronie możecie stawać.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
ile było takich sytuacji że baba się szarpie z facetem i ktoś zainterweniował to wielki krzyk, że co ty robisz itp


@sotarKratos: na wykopie (zwłaszcza na pewnych tagach) na pewno mnóstwo. W realu nie wiem. A nawet jeśli, to warto mimo wszystko zainteresować się trochę. Odnosisz się teraz do jakiejś fikcyjnej, abstrakcyjnej sytuacji, żeby obronić się.
Widzisz jakąś sytuację, gdzie jest atakowany słabszy to prawidłowe jest zareagowanie w adekwatny sposób, a
Dzwonić na 112?

Nie no po co, jak można #!$%@?ć i zostawić typa. Just women things.


@panTralalinski: a skąd wiesz, że nie zadzwoniła na pały poza kadrem. Czyli jak już zadbała o własne bezpieczeństwo, dokładnie tak jak to powinno się robić.
no tak, chłop debil białorycerzyk, że stanął w obronie słabszego, atakowanego człowieka, który na jego nieszczęście okazał się być kobietą.

Zapamiętam, w razie czego pomogę atakowanemu facetowi a kobietę zostawię na pastwę zbirów...


@NieBendePrasowac: przeczytaj może jeszcze raz mój komentarz, bo chyba nie mnie chciałeś wołać.
no tak, chłop debil białorycerzyk, że stanął w obronie słabszego, atakowanego człowieka, który na jego nieszczęście okazał się być kobietą.


@NieBendePrasowac: @NeuroTC: @NieBendePrasowac: żeby kogoś bronić, trzeba mieć do tego warunki, więc owszem, wyskakiwanie samemu, bez gazu/pałki (przy czym trzeba umieć i być gotowym ich użyć) do dwóch meneli, nie wiadomo, czy pijanych, czy naćpanych, może i wyposażonych w noże, to debilizm i "honor" jakieś randomowej różowej, którą przy
@BrockLanders: Nie chodzi o honorowe uniesienia a reakcje na takie sytuacje. Gdyby po stronie gościa w żółtym stanęli inni tam obecni to menele by odpuścili.
Czy ty właśnie zrzucasz winne za pobicia i śmierci na ludzi, którzy stają w czyjejś obronie?
Jedynymi osobami winnymi za to są agresorzy a to co piszesz to znieczulica i przyzwolenie na takie zachowanie.