Wpis z mikrobloga

@GaiusBaltar: A ja sobie nie wyobrażam, żeby pracownik nie miał. Team dużo lepiej się komunikuje, gdy się widzi. Nie ma podejrzeń, że ludzie mają w dupie to, co mówią inni. Łatwiej włączyć się do dyskusji, lub zabrać głos, co dla niektórych jest bardzo istotnym ułatwieniem. Łatwiej o dobrą atmosferę.
  • Odpowiedz
@doogroo2: jak teamowi potrzeba kamerek, żeby skutecznie się komunikować to obawiam się, że ogólnie jest w nim kiepsko z komunikacją. Nie raz bylo na callach tak, że był on wideotransmisją ludzie się gapia na drugi albo trzeci monitor i robią coś innego. Siedzenie przed kamerkami bywa męczące, a dla niektórych bardzo, co przekłada się na skuteczność w pracy. Nie ma nic bardziej wkurzającego niż gdy wyłączam kamerke a ktoś się sapie,
  • Odpowiedz
Łatwiej o dobrą atmosferę.


@doogroo2: Mi trudniej. ¯\_(ツ)_/¯

Nie ma podejrzeń, że ludzie mają w dupie to, co mówią inni.


Biorąc pod uwagę to, że przy moim charakterze pracy jakieś 60% spotkań to bezsensowny bełkot, to jest to wada.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GaiusBaltar: A ja sobie nie wyobrażam, żeby pracownik nie miał. Team dużo lepiej się komunikuje, gdy się widzi. Nie ma podejrzeń, że ludzie mają w dupie to, co mówią inni. Łatwiej włączyć się do dyskusji, lub zabrać głos, co dla niektórych jest bardzo istotnym ułatwieniem. Łatwiej o dobrą atmosferę.

@doogroo2: W firmie, w której pracuję, niektóre zespoły wprowadziły obowiązek włączania kamerek bo ludzie nie wiedzieli o czym była telekonferencja bo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adaslaw: nigdy nie zmieniłem spodni na spotkanie na teams, ale zawsze zakładam słuchawki tak, żeby nie było widać, że nie układam włosów jakoś specjalnie na co dzień XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ludzie mają się w dupie tak czy tak, niech każdy robi swoją robotę a nie uśmiecha się do kamerki XD


@Shatter:
Ja nie mam ludzi w dupie tak czy siak.
Używam kamerki, ale nigdy się do niej nie uśmiecham bez powodu.
Musisz być życiowym spierdoksem pisząc takie farmazony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Adaslaw: jakie farmazony? Kamerka niepotrzebnie kogoś może krępować. Nie lubię siedzieć na spotkaniu na kamerce, bo w takiej sytuacji nie mogę zajmować się swoją robotą, gdy temat mnie na przykład w ogóle nie dotyczy.

Ty musisz być serio sfrustrowany, skoro atakujesz mnie, bo napisałem, że niezależnie od włączonej kamerki ludzie mogą się nawzajem ignorować podczas spotkań.
  • Odpowiedz