Wpis z mikrobloga

Do wszystkich „prawdziwych Polaków” i trolli, którzy czuja się szykanowani we własnym kraju, bo nie można sobie ponapierdzielać syrenami alarmowymi 10.04

Co najmniej połowa uchodźców w naszym kraju ma za sobą kilka dni stałych bombardowań. Walki o życie we własnym domu, zanim postanowili z niego uciec. Siedzieli i spali cały czas w ciuchach w piwnicach i schronach, żeby w każdej chwili być gotowym do ucieczki. Matki dzieci często nie zmrużyły w ogóle oka, żeby w razie czego mieć więcej czasu na rekcję, a w tle ten ogłuszający dźwięk syren, albo martwa cisza w oczekiwaniu na nie. Niektóre z tych dzieciaków, które to przeżyły kulą się na chodniku lub uciekają do pomieszczeń jak widza głupi samolot na niebie w Polsce. TO JEST TRAUMA.

Nawet ja w pierwszym tygodniu oglądania non stop streamow z miast w Ukrainie podczas bombardowań miałem omamy dźwiękowe i wydawało mi się, ze słyszałem syreny na mieście. U mnie wywoływało to wtedy niepokój. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić, co znowu będą przezywać niektórzy ludzie jak jutro znowu zawyją syreny w miejscu, gdzie mieli czuć się bezpieczni.

Minęło ledwo ponad 40 dni od wybuchu wojny, ale oczywiście PiS nie może sobie odpuścić W TYM ROKU, bo. troska o zmarłych jest większa niż o żywych. Mam nadzieje, ze samorządowcy staną na wysokości zadania i zablokują ten pomysł chociaż w części miast. Za rok sobie możecie nawet cały dzień nawalać.

Przypominam tez, ze jakiś miesiąc temu PiS zablokował uczczenie pamięci zamordowanej Pani psycholog w zakładzie karnym. Syreny nie zostały włączone ze względu na uchodźców. #hipokryzja

#ukraina #wojna #rosja
Pobierz napster92 - Do wszystkich „prawdziwych Polaków” i trolli, którzy czuja się szykanowan...
źródło: comment_1649498089SAuu6ZyJfrJmvvCIVPbnmC.jpg
  • 36
@napster92: bo kaczor znowu gra na smoleńsk. Ukrainę ma gdzieś. Słupki sondażowe mu się nie zgadzają, przecież wojna i poparcie miało wystrzelić. Cyniczny, chory, brudny dziad.
Czytałem wywiad ze strażakiem OSP. Powiedzieli wyraźnie że jeśli nie muszą to nie włączają syren żeby nie przeszkadzać mieszkańcom. Także nie trafiłeś.


@brajanek95: A ile razy w miesiącu muszą włączać? Ja słyszę czasem kilka razy w miesiącu - jakie to straszne przeżycie musi być dla uchodźcy jeśli ma bisko OSP - ZAKAZAĆ używania syren!!!