Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś szukał sporej przestrzeni do backupu pewnych danych, to dysk YunPan 360 oferuje:

- 5 GB na start

- 10 TB za zalogowanie w aplikacji na Windows.

- 26 TB za zalogowanie w aplikacji mobilnej (Android, iOS, WP)

- 10 TB za osiągnięcie 26 poziomu konta

- 10 TB za osiągnięcie 27 poziomu konta

- 10 TB za osiągnięcie 48 poziomu konta

Także na start mamy 36 TB za samo zalogowanie do dwóch aplikacji na konto.

Adres dysku: http://yunpan.360.cn

#cloudstorage #dyski #dyskwchmurze #cloud #cloudcomputing
  • 28
@gobi12: Kto ci każe wierzyć? Ja tam mam obecnie 4.6 TB. A korzystam od paru dobrych miesięcy i jestem zadowolony. Śmieszą mnie takie argument bo Zachód to i tamto. Bo zachód to pazerne #!$%@?. Ja bym mógł płacić 100zł za te 36TB bo nie ma z tym problemu. Nie jestem jakimś cebulakiem, ale nie będę bulić kupę kasy za 20-50-100gb. Bo to śmiech na sali. W chinach mają jeszcze parę usług
@Nikczemny: Posiadają fajny streaming muzyki i filmów. Nawet filmy HD są odtwarzane jak filmy HD :).

Podgląd dokumentów także istnieje, ale polskie znaki jakby zjadało, ale aplikacja mobilna czy na Windows pozwala je otwierać na swoim urządzeniu :). Problem występuje jedynie w przeglądarce.

Przeglądanie zdjęć także fajnie zrobili.
@Ural-Z-S100: Nie to, że nie wierzę, po prostu ponad dekada i Internecie nauczyła mnie nieufności. Jak zrobisz jakiś rozbudowany poradnik ze screenami, to stawiam swoje bordo, że będziesz na głównej.
@Ural-Z-S100: W sumie masz rację. Jeżeli zrobisz coś takiego to wołaj, bo serio wydaje się być super sprawa, ale chiński stanowi przeszkodę. Gdzie się chińskiego (mandaryńskiego?) nauczyłeś?