Wpis z mikrobloga

Mam pytanie odnośnie systemu szuflad do kuchni od Blum. W pierwotnej wycenie mebli miałem wliczone szuflady z ''Tandembox Antaro Blum na pełnym wysuwie z cichym domykiem". Szuflady te miały być otwierane poprzez pociągnięcie ich. Po zastanowieniu się stwierdziłem, że wolałbym takie, które po naciśnięciu będą się delikatnie wysuwać i będą też miały cichy domyk. Znalazłem coś takiego jak Blumotion z tip-on od Blum. Czy ktoś orientuje się ile mniej więcej powinienem dopłacić do takiej 1 szuflady 80 cm w stosunku do pierwotnej wyceny gdyby chciał jednak zastosować ten system Blumotion Tip-on?

#kuchnia
#meble
#stolarstwo
  • 3
@stefan-trzcina: Prowadnice do Antaro w wersji na tip ona są inne. Nie możesz tak po prostu dołożyć tip ona.
Zastanów się jednak nad tym. O ile tip on w szafkach otwieranych jeszcze OK, tak w szufladach w mojej ocenie jest do dupy. (dodam, że i tak ze wszystkich modeli szuflad na tip ona, antaro wypadają najlepiej, ale i tak zdarza się że się nie domknie jak za lekko zamkniesz, lub przy
@marcel_pijak czyli bardziej polecałbys po prostu wyciąganą szufladę (uchwyt lub np wyfrezowana góra frontu) ze względu na niezawodność? Bo jeśli takie tip on z cichym dotykiem miałoby działać bezawaryjnie to wydaje mi się to wygodniejsza opcją