Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rozstaliśmy się z moim chłopakiem w poniedziałek, powód nie pasowaliśmy do siebie, ale nie było jakiś wspólnych oskarżeń, podziękowaliśmy sobie, łzy się polały, ale nie było złej atmosfery.

Dzisiaj patrzę rano, i na wszystkich social mediach jestem poblokowana, usunął wszystkie nasze zdjęcie, poblokował telefon, uciął totalnie kontakt ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zabolało i to bardzo :/

Myślałam, że chociaż będziemy mogli do siebie pisać, brakuje mi go strasznie :/ A on mnie usunął z życia jakby te 3 lata nie były wgl dla niego ważne :/ Płaczę bez przerwy, nie ma chwili bym o nim nie myślała :/

Zrobiłam fake konto na insta by zobaczyć co dodaje, wyjechał z miasta, napisał coś w stylu nowe otwarcie czy coś, ja za nim tęsknie a on chce wszystko spalić za sobą ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dzwoniłam do jego przyjaciela to mi powiedział, żebym dała sobie spokój, bo on chce o mnie zapomnieć i chce bym umarła w jego myślach :/ Serio po tym wszystkim co przeszliśmy on chce wszystko zostawić. Chciałam się z nim spotkać po świętach by pogadać by zacząć wszystko od początku, a on chce bym umarła :/ Przecież jeszcze na rozstaniu mówił, że zawsze będę jego cząstką w sercu i że mnie kocha, a teraz chce zapomnieć.

Nie chce by odchodził ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#ex #rozstanie #instagram #facebook #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62589ac2c71431aa815dbd40
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 101
ZakochanaEskimoska: Słusznie zrobił. Ja ze swoją rozstałem się po dwóch latach po jednej jej grubej akcji i chciałem być z tych cywilizowanych i powiedziałem, ze nie chce mieć z nią kontaktu, ale nie będę się bawił w żadne blokowania jak „cywilizowany dorosły” człowiek. Koniec końców pisała do mnie co sprawiło ze przez kolejne 3 lata tylko bez sensu wracaliśmy i sie rozstawaliśmy. Finalnie oboje w końcu sie poblokowalismy, początek był lekko
Myślałam, że chociaż będziemy mogli do siebie pisać, brakuje mi go strasznie


@AnonimoweMirkoWyznania: Myślałaś, że będziesz miała tampon emocjonalny w czasie poszukiwania nowego boltza, ale się przeliczyłaś, bo on zamknął rozdział w postaci twojej osoby. No i to sugeruje, że on tak naprawdę nie chciał zerwania tylko ty już wszystko ustaliłaś, a on przytaknął, bo co miał zrobić.
edit Płaczesz, bo zabolało cię to, że on daje sobie radę bez ciebie,