Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rozstaliśmy się z moim chłopakiem w poniedziałek, powód nie pasowaliśmy do siebie, ale nie było jakiś wspólnych oskarżeń, podziękowaliśmy sobie, łzy się polały, ale nie było złej atmosfery.

Dzisiaj patrzę rano, i na wszystkich social mediach jestem poblokowana, usunął wszystkie nasze zdjęcie, poblokował telefon, uciął totalnie kontakt ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zabolało i to bardzo :/

Myślałam, że chociaż będziemy mogli do siebie pisać, brakuje mi go strasznie :/ A on mnie usunął z życia jakby te 3 lata nie były wgl dla niego ważne :/ Płaczę bez przerwy, nie ma chwili bym o nim nie myślała :/

Zrobiłam fake konto na insta by zobaczyć co dodaje, wyjechał z miasta, napisał coś w stylu nowe otwarcie czy coś, ja za nim tęsknie a on chce wszystko spalić za sobą ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dzwoniłam do jego przyjaciela to mi powiedział, żebym dała sobie spokój, bo on chce o mnie zapomnieć i chce bym umarła w jego myślach :/ Serio po tym wszystkim co przeszliśmy on chce wszystko zostawić. Chciałam się z nim spotkać po świętach by pogadać by zacząć wszystko od początku, a on chce bym umarła :/ Przecież jeszcze na rozstaniu mówił, że zawsze będę jego cząstką w sercu i że mnie kocha, a teraz chce zapomnieć.

Nie chce by odchodził ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#ex #rozstanie #instagram #facebook #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62589ac2c71431aa815dbd40
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 101
@AnonimoweMirkoWyznania: dokładnie to samo miałem z "przyjaciółką", która nie wiedziała czy coś z tego będzie xD
Jak powiedziałem, że ja tak nie dam rady to nagle było, że "może coś z tego będzie" "coś czuję".
Jak się odciąłem to nagle było pisanie o pocieszenie, długie wiadomości co tam u niej i żebym napisał chociaż krótko co tam u mnie, jak potem miałem dziewczynę to pisała z pretensjami, że ją okłamałem.

A,
@AnonimoweMirkoWyznania: to normalne, jeżeli był z Tobą związany emocjonalnie i teraz już nie jesteście razem to musi tak zrobić. kiedyś wystarczyło się nie spotykać, nie dzwonić do siebie, a teraz jest fb, messenger inne media, gdzie na żywo widzisz swojego byłego partnera, co robi, nowe zdjęcia, masz awatar na samym szczycie w msg, to cały czas przypomina. jedyne wyjście z mojego punktu widzenia to blok, usunięcie numeru, wszystkich zdjęć itp.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja robiłam jak Twój były, kiedy ciężko było mi sobie poradzić z rozstaniem i ciągle myślałam o swoim eks. Ciągle mnie kusiło, żeby zajrzeć na jego profile, zobaczyć co u niego.
Tylko odcięcie i pilnowanie się, żeby jak najmniej o tym myśleć, zadziałało.