Wpis z mikrobloga

@mowilemzewroce znaczy jasne, nie wyuczenie się na pamięć krok po kroku tych zadań, źle to ująłem, chodziło mi o fakt umiejętności rozwiązywania tego typu zadań. Jest zbiorek cke, trochę go pomęczyłem, ale niektóre zadania to są dwa lvl wyzej i kompletnie niektórych nie kumam. Stąd też stwierdziłem, że zamiast na ilość rozwiązywanych zadań, lepiej iść w jakość, tzn. dobrze zrozumieć to co było w poprzednich latach, wyuczyć się popularnych algorytmów, systemów liczbowych.
@Maklerino1244: Często te zadania które masz za "dwa lvl wyżej", nie są takie trudne, a tylko zagadnienie wydaje się ciężkie. Na Twoim miejscu bym sobie przerobił wszystkie arkusze po kolei ucząc się zagadnień, do tego oglądał przykładowe rozwiązania na youtubie i te 60% powinno wpaść bez problemu. Choć matura z informatyki to ciężki temat, bo są często zadania w których nie jedna osoba by powiedziała że kilka odpowiedzi jest prawidłowych xD
@mowilemzewroce tak za accessa jest sporo pkt, 10-12 coś koło tego, a sam access wydaje mi się być trochę loterią. XD Coś trzeba poklikać raz wyjdzie raz nie, ale podobno można zadanie z baz danych zrobić w excelu. Także jest to z pewnością spore ułatwienie.
@Maklerino1244: imo z excela, accessa i tych zadań prawda fałsz już idzie przyzwoity wynik osiągnąć, zadania z programowania to jest masakra, w ogóle bez porównania do tego poziomu który był potrzeby do ee09