Wpis z mikrobloga

ostatnio sie #!$%@? na #xiaomi i wystartowalem z projektem mojego malego personalnego bloga
jesli kogos interesuje czytanka dlaczego xiaomi to gowno i nikomu bym tego nigdy nie polecil to zapraszam
https://blog.tzwel.xyz/posts/xiaomi

jakikolwiek feedback mile widziany, na pewno pomoze w usprawnianiu stronki

to nie jest rozdajo wyszlo troche clickbaitowo ale innego obrazka nie mialem xD
Pobierz janekhe - ostatnio sie #!$%@? na #xiaomi i wystartowalem z projektem mojego malego pe...
źródło: comment_1650099772y5vJFMJxp5lWbY2anOwQzQ.jpg
  • 58
@janekhe: używam Xioami od kilku dobrych lat, uważam że masz rację bo to telefon nie dla ciebie. Dla ciebie Iphone, tam wszystko działa bez szukanie w necie rozwiązania.
Żadna z wymienionych bolączek u mnie nie występuje (teraz mam redmi note 10 pro - nadtelefon), lub występowała ale z racji doświadczenia automatycznie się jej pozbyłem. Miui trzeba się nauczyć a wtedy żaden inny android nie będzie lepszy.
Po zakupie, pierwsze co to
@kanarex: iphone tez nie dla mnie, szanuje sobie prywatnosc i adekwatne ceny, gdybym nie mial wiedzy technologicznej to nie napisalbym sobie bloga i nie postawil go od zera ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? mnie wieczne problemy i szukanie na nie obejsc, kiedy te problemy w ogole nie powinny istniec
@HeavyFuel: nie-flagowce po kilku latach stają się nieużywalne, bo nagle 6GB RAMu stanie się wąskim gardłem w 2023 roku.
MIUI znane jest z tego że ma masę bloatware w sobie.
Trzeba kombinować z ich ROMami
@kanarex: Bo fakt że pierwsze co musisz zrobić na nowym telefonie to zainstalować nowy system jest po prostu śmieszny xD

a) Wybrałeś iPhone
Wyciągasz telefon. Wybierasz numer na pogotowie. Po 6 minutach przyjeżdża karetka, a ty stajesz się bohaterem opisywanym w gazetach.

b) Wybrałeś Windows Phone
Wyciągasz telefon. Odblokowując komę zauważasz swoją zajebistą tapetę na lockscreenie. Wybierasz numer na pogotowie. Po 6 minutach przyjeżdża karetka, a ty stajesz się bohaterem i