Wpis z mikrobloga

PRZEGRANA DEPPA - WYROK SĄDU

Wielu z Was próbuje zaprzeczać, że Johny Depp jest winny przemocy fizycznej wobec byłej żony. Niestety, ale musicie się pogodzić z tym, że Depp przegrał w Brytyjskim sądzie, ponieważ udowodniono mu 12 z 14 aktów przemocy fizycznej wobec byłej żony. Atakował inaczej niż w obronie własnej. Wyrok z UK ma znaczenie w obecnym procesie i o tym poniżej.

Na poparcie tych słów mam orzeczenie sądu.

Wszystkie fragmenty pochodzą z wyroku sądu.
Case No: A2/2020/2034 Royal Courts of Justice Strand, London, WC2A 2LL Date: 25/03/2021 (dokument z judiciary.uk). Oryginalny dokument ma 130 stron. Wybrałam najważniejsze fragmenty i dodałam krótką notatkę w języku Polskim.


Nie ma znaczenia, że Depp pozwał tabloid, a nie byłą żonę. Liczy się fakt, że przemoc została udowodniona prawomocnym wyrokiem.

Wszystkie fragmenty wyroku sadu będą w komentarzach.

1. 12 udowodnionych przypadków przemocy fizycznej. EN I PL
2. Fragment wyroku sądu. Amber udowodniła przed sądem, że została pobita co najmniej 12 razy. Sąd odrzuca wniosek o zniesławienie. Do zniesławienia nie doszło, bo Depp faktycznie jest żonobijcą.

3. Fragment wyroku sądu. Sąd orzekł, że uderzył żonę 12 razy inaczej niż w obronie własnej.

4. Fragment wyroku sądu. Sąd odrzuca apelacje, ponieważ nie ma wątpliwości co do dowodów, a sam proces był uczciwy.

Wyrok w UK jest prawomocny. Depp nie może już więcej wywalczyć w UK. Zdecydował się na pozew w Virginii. Nie wiadomo dlaczego wybrał ten stan. Mówi się, że to przez mało restrykcyjne prawo anti-slapp. Prawnicy Deppa probowali zablokować anti-slapp w tym procesie, ale sąd wziął pod uwagę wyrok z UK. Przychylił się do wniosku Amber i od początku procesu Amber jest chroniona prawem anti-slapp.

FRAGMENTY WYROKU SADU W KOMENTARZACH

Sędzia orzekł, że Depp zaatakował swoją byłą żonę 12
czasy w ich związku


1. Na początku 2013 r. Depp spoliczkował i powalił
Heard na ziemię po tym, jak zażartowała
o jego tatuażu „Wino Forever”.

2. W marcu 2013 roku aktor wpadł w szał, będąc
na haju i uderzył Amber tak mocno, że przeciął jej usta.

3. W czerwcu 2013 r. Depp zaatakował Amber w
przyczepie w Hicksville - rzucając w nią okularami i
rozrywając jej sukienkę.

4. W maju 2014 roku aktor krzyczał na żonę w prywatnym
odrzutowcu po zażyciu narkotyków i piciu. Kopał ją i uderzał.

5. W 2014 roku Depp łapie Amber za włosy, uderza ją i
popycha na ziemię podczas detoksykacji
na Bahamy.

W styczniu 2015 roku Depp ponownie atakuje Amber
będąc na narkotykach – tym razem ją policzkując i
popychając ją na ziemię. Potem ją zmusił
do łez stojąc nad nią i krzycząc.

7. W marcu 2015 r. Depp rozpoczyna brutalny
trzydniowy atak w Australii, pozostawiając Heard
z rozerwaną wargą, spuchniętym nosem i
skaleczeniami na całym ciele. Zniszczył dom w
brutalnym szale i zepchnął Amber na ziemię,
dusząc ją i plując jej w twarz, gdy
sprawił, że gwiazda "boi się o jej życie".

8. W marcu 2015 w domu pary w Los Angeles,
Depp złapał Amber przed jej siostrą Whitney
i wielokrotnie ją bił.

9. W sierpniu 2015, podczas miesiąca miodowego
pary, Depp pchnął Amber na ścianę, chwytając
ją za gardło.

10. W grudniu 2015 r. Depp rzucił szklaną karafkę
w Amber w ich domu w Los Angeles podczas
ciągu narkomanii. Spoliczkował i
ciągnął po mieszkaniu za włosy - wyrywając
kawałek. Następnie uderzył ją ponownie w tył
głowy i uderzył głową w twarz i…
krzyczał „Ja cię, #!$%@?, zabiję”. Depp rzucił Amber na materac
i wielokrotnie uderzył ją w tył głowy.

11. W kwietniu 2016 na przyjęciu urodzinowym Amber, Depp
zaatakował swoją żonę po otrzymaniu „ponurej
wiadomości” o jego finansach.

12. W maju 2016, Depp rzucił telefonem w Heard -
uszkadzając jej oko - wcześniej ją pociągnął za
włosy i uderzał.
..

Komentarze podważające wyrok sadu i sugerujące, że sąd był przekupiony będą usuwane. Zamierzam dodać znalezisko, ale to jak wrócą normiki ze swiąt, bo polskie przegrywy napiszą, że jej się należało.

Pobierz podomka - PRZEGRANA DEPPA - WYROK SĄDU

Wielu z Was próbuje zaprzeczać, że Johny Depp...
źródło: comment_1650208949E9NDOYo4bglhXPTwEqwQph.jpg
  • 142
Ale gówno, ja #!$%@?.

Nie ma znaczenia, że Depp pozwał tabloid, a nie byłą żonę. Liczy się fakt, że przemoc została udowodniona prawomocnym wyrokiem.


iks de do sześcianu

Gówno zostało udowodnione, proces był jednostronny.

Sądy w UK to jest feministyczny ściek nie warty nawet uwagi.

Most troubling is the judge's reliance on the testimony of Amber Heard, and corresponding disregard of the mountain of counter-evidence from police officers, medical practitioners, her own
@serniczek_z_rodzynkami: Informowalam we wpisie, ze komentarze podważające wyrok sadu będą usuwane. Amber nie przegrała żadnego procesu, a słowa deppa są nic nie warte. Trzeba czekać na decyzje sadu. Typ jest częściej naćpany, niż trzeźwy. Nie interesuje mnie jego opinia, dopóki nie zostanie potwierdzona przed sąd. Równie dobrze mogą to być urojenia cpuna i alkoholika, bo już wcześniej udowodniono, ze częściej nie pamięta, niż pamięta co robił.
wystarczy dla mnie ze z zeznań i wyroku sądu wynika że ten cały Depp to ćpun i narkoman. Tfuuuuu na takich "ludzi"


@FoxX21: Amber Heard też jest ćpunką i narkomanką xD

@stray_dog: Poproszę o dowód. Nie interesują mnie doniesienia z pudelka. Powiedzieć można wszystko.
@stray_dog

@podomka w takim razie pluje na jedno i drugie, bo są siebie warci. A ani nie oglądałem żadnego filmu ani z jednym ani z drugim.

@FoxX21: To nieprawda. Wykopek nawet wyzej napisał, ze nie sprawdził informacji. Nic nie wiadomo, żeby Amber zażywała narkotyki.
@red7000: Jej nigdy nic nie udowodniono.


@podomka
Możesz przetłumaczyć? bo może źle rozumiem po angielsku, ale czy ona sama się nie przyznała do #!$%@? Deppa?

_She said: 'I f**king was hitting you... I don't know what the motion of my hand was, but you're fine, I did not hurt you, I did not punch you, I was hitting you'_

link do artykułu

A to, że jej wtedy tego nie udowodniono nie
@podomka: nie tak, że nieprawda.

Po prostu nie ma na razie nic poza tabloidami typu.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8541557/Amber-Heard-admits-taking-MDMA-magic-mushrooms-Coachella-music-festival.html

tam cytują ją, że mówi, że zdarzało jej się brać narkotyki.

@stray_dog: Ok, ale to nie jest potwierdzona informacja. Na razie nie przewija się watek narkomanii Amber. Poza tym jednorazowe palenie marihuany nie robi z Ciebie narkomana. Pewnie zdarzyło się jej w życiu zapalić i wziąć inne używki. Tak jak sporej części osób. Mozliwe,