Wpis z mikrobloga

Na tym screenie możemy znaleźć dowód na tzw. Doxxing @sawardega wobec @qski Jest to jedno z najgorszych zjawisk w internecie, przykładowo w USA gdzie takie zjawiska są częstsze kosztowało to nawet życie paru osób.

Jak to się ma do społecznej odpowiedzialności biznesu @FAMEMMA ?Dymy dymami, ale pozwalanie na doxxing w wykonaniu jednej z waszych gwiazd to już wyższej rangi skur*****stwo. Czy są to wartości z jakimi chce się utożsamiać wasza federacja oraz firmy z wami współpracujące?

Jeżeli ktoś nie wierzy, w to że wydarzenia, które dzieją się w internecie mają przełożenie na rzeczywistość, to niech zda sobie sprawę z tego,że reżyser życia został zaatakowany przez widzów gargamela po filmie na temat Rusina. Przecież powinniśmy na internecie zmniejszać ryzyko taki wypadków, a nie je zwiększać. A doxxing bez wątpienia zwiększa szanse na to,że coś takiego może przenieść się do życia realnego.

Poprosiłbym również o wykopeffect, żeby włodarze federacji zobaczyli co wyprawia jeden z ich pracowników w internecie.

#famemma #wykopefekt #wardega #polskiyoutube
rosikk1 - Na tym screenie możemy znaleźć dowód na tzw. Doxxing @sawardega wobec @qski...

źródło: comment_1650217923rjV4UzdbiyxLQJsUVqa14C.jpg

Pobierz
  • 29
@the_morningstar: to ja napiszę. W skrócie celowy wyciek cudzych prywatnych danych np. imię (kiedy posługuje się tylko nickiem), nazwisko, adres, telefon etc. Często, żeby zrobić komuś na złość albo postraszyć, że wiemy o nim coś więcej. Np. Wardęga wyjawia imię gościa, który posługuje się tu tylko nickiem, Boxdel "przypadkowo" pokazał na streamie adres Anieli Bogusz akurat, kiedy miał z nią konflikt, ktoś tam też podawał imię Zebo w przestrzeni publicznej (sorry,
@Wyimaginowanypsychoanalityk: https://www.wykop.pl/wpis/64989173/sawardega-ja-wykopek-zrobilem-ci-research-druidzie

@rosikk1: ten wpis to złoto. wardęga z prawnikami z discorda, którym też nie płaci (ale są już pewnie pełnoletni bo zakładam, że są na 1 lub 2 roku studiów, którzy nie ogarniają umowy ustnej xd
Ciekawe czy on płaci tym wszystkim swoim doradcom.
@gwiezdny_surfer: nie obrażaj mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Taka prawda, zauważył krytykę na wykopie, to dopiero wtedy zeedytowal opis podajc prawdziwego autroa minaturki. I nawet w żaden sposób tego niie skomentował Druid Leśny
Mam nadzieję, ze Konopki to wszystko weźmie co jest na wykopie do swojego filmiku, obrazujac hipokryzje Wardegi.