Wpis z mikrobloga

A spytam! Mirki, jaki samochód na daily, za którym będę się obracał na parkingu, będzie zabawny i będzie kosztował tak do 15k? To ma być drugi samochód w rodzinie, najlepiej rwd. Sercem jestem przy Mx5, ale w tym budżecie ciężko o 1,8 w sensownym stanie. Może ma ktoś jakiś nietuzinkowy pomysł?
#motoryzacja #samochody
  • 32
Renault Clio


@MrMarley: kiedyś się odwróciłem za Clio na parkingu, bo myślałem że gość przywalił w moją furę drzwiami

Chłop pyta o fajne rwd na drugie auto, może roadster cabrio - a ty mu proponujesz populusa do KJSów, dobrze że Seicento Sporting tu nie padło

Mx5


@Trollunio: japońców (Nissanów, Mitshu, Mazd, Hond) coupe z lat '90-'00 masz do wyboru do koloru. Tylko 99% do 15k to będą (zgnite) bulwarowozy z
@pingwinek_pikpoket Myślałem o 406, bo to kurde ładne jest. Nigdy nie jeździłem, ale pewnie nudne jak cholera.
@Atreyu No oglądałem też Prelude między innymi. Też niegłupie to. Myślę też o jakimś is200, a może is300 sportcross, bo do 2jz możnaby nieco dołożyć. Szkoda, że tylko Japończycy, i tylko przez chwilę, produkowali zabawne, tanie samochody. Dzięki za pomoc!
@Trollunio E46 ma opinię dresowozu to prawda. ALE ze wszystkich tutaj aut proponowanych ma najtańsze części, mnóstwo opcji do tuningu, gotowe zestawy do absolutnie wszystkiego.

Proponuję co się przejechać każdym z nich i tak wybrać.
Sercem jestem przy Mx5, ale w tym budżecie ciężko o 1,8 w sensownym stanie. Może ma ktoś jakiś nietuzinkowy pomysł?


@Trollunio:

Nic lepszego od MX-5 w tym budżecie nie znajdziesz, nic nie jest nawet blisko. 1.6 jest też w porządku - jeśli nie zależy ci na osiągach na wprost, to subiektywnie 1.6 jest nawet fajniejszy od 1.8, bo się lepiej na obroty wkręca i ma lepszą reakcję na gaz. 1.8 jest
E46 ma opinię dresowozu to prawda. ALE ze wszystkich tutaj aut proponowanych ma najtańsze części, mnóstwo opcji do tuningu, gotowe zestawy do absolutnie wszystkiego.


@Argonzz:

BMW mają jeszcze jedną zaletę - można się bardzo dużo dowiedzieć o budowie samochodu. Bo się w nich na pewno #!$%@?ą setki rzeczy, których obecności byś się nawet nie spodziewał ( ͡° ͜ʖ ͡°)