Wpis z mikrobloga

A pamiętacie, jak w 2018 dwie lewaczki ze Skandynawii spotkały się z brutalną rzeczywistością wyleciały do Maroka i pokojowi pustelnicy ścieli im głowy, a „najlepsza” była ich matka proszę nie łączyć tego brutalnego zabójstwa z islamem terroryzm nie ma religii. xDD

Kto urządzał zamachy we Francji? Muslimy.
Kto urządzał zamachy w USA? Muslimy.
Kto urządzał zamachy w Hiszpanii? Muslimy.
Kto urządzał zamachy w Wielkiej Brytanii? Muslimy.

Wcale, ale to wcale terroryzm nie ma religii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#bekazlewactwa #4konserwy #szwecja #islam
Pobierz 51431e5c08c95238 - A pamiętacie, jak w 2018 dwie lewaczki ze Skandynawii spotkały się...
źródło: comment_1650269967QltaWdYuuaw0hKrdYaItkI.jpg
  • 43
porownujesz terroryzm narodowości gnębionych przez inne państwa, jak w przypadku Rosji i Polski, do dżihadowskiej krucjaty przeciw zgnilemu zachodowi?


@Jaca656565: xD bo zachód (USA + NATO) to przeprowadzało zero interwencji na bliskim wschodzie w latach 90. Ot tak, bez powodu na poczatku XXI wieku muzułmanie stwierdzili, że będą się wysadzać xd. Zero podłoża politycznego, kompletnie. W ogóle nikt tam nie był gnębiony przez imperializm USA
@freeszpak: wpisz w bing two scandinavian girl kill muslim i jeden z wyników wyszukiwania będzie z reddit. użytkownik pyta, czy ktoś może to udostępnić. Tam jest wrzucony link do tego video...
chłop chce obejrzeć a po co to się gówno powinno obchodzić. Może w celach dydaktycznych ale nieeee.... lepiej zamiatać wszystko pod dywan i udawać, że złe rzeczy się nie dzieją. WTC 9/11 też nie było.


@SzubiDubiDu: Nie o to chodzi - ja też bym nie polecał oglądać tego, bo to widziałem, i film jest w #!$%@? drastyczny, jeszcze długo to miałem przed oczami. Ale jak tak bardzo mu zależy to z
Pobierz nn1upl - > chłop chce obejrzeć a po co to się gówno powinno obchodzić. Może w celach ...
źródło: comment_1650308895ywaBO69IeaEFjKCENQ8z04.jpg