Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DejwiD: no wtedy to tak. Nie trenuję zawodowo, więc OC przy ubezpieczeniu mieszkania też mi się zalicza, tam mam większą sumę. Tu wziąłem 20k bo różnica była 10zl, a jakbym miał się z jakimś pieszym dochodzić czy zrobiłbym jakąś obcierkę to pójdzie z tego dedykowanego.
@lukglo86: srednio Ci sie to kalkulowalo.

Samo oc osobno bez reszty w hestii na 500k to 100zl gdy sie nie scigasz.

20k oc to trochę malo. Serio. Szczegolnie, ze za ta cene co dales mozesz mieć duzo więcej :)

Wiadomo, lepsze 20k niz nic i oby się nigdy nie przydało:)

Na zdjęciu moj pakiet rozszerzony o amatorskie sciganie w hestii. APE 405 zl.

ps. Przeczytaj dokładnie OWU. Wiele ubezpieczalni wymaga aktualnych
Pobierz
źródło: comment_16502889251jfwGzBsbzDG0mW7MZMGeO.jpg
@Hipodups: @lukglo86: Tu niczego nie wymagają. U mnie rok temu nawet nikt się nie pofatygował, żeby zweryfikować uszkodzenia roweru po szlifie. Wysłałem zdjęcia, opis uszkodzeń, paragon za serwis z kosztorysem napraw i aktualnymi cenami części do wymiany. Po miesiącu miałem hajs na koncie. Wtedy był środek pandemii, więc może coś od tego czasu się zmieniło.
@kasin: Nie. To jest ubezpieczenie mojego sprzętu.
Oc jest na czyjś sprzet do 500k
@DejwiD: Sam rower to okolo 12k Full cabron, 105 + kola karbonowe na porzadnych oponach. Dolicz wahoo 1k, pomiar mocy 1.5k, ubrania ~1.5k Kask 1.1k, radar w lampce + lampka przod kolejny 1k, jakies #!$%@? typu bidony nie licze. No i sie zbiera. Progi są 5 15 25k.
@Hipodups: I w OWU jest, że pokrywa koszt wszystkich modyfikacji i akcesoria? To 2 koła tylko konfigurację fabryczną. Akcesoria u mnie były na 700 zł, a u @lukglo86 1040, czyli raptem edge 530 by się zmieścił ( ͡° ʖ̯ ͡°)